Přejít na obsah

Nehoda bez povinneho ruceni


Zed8

Doporučené příspěvky

V pondeli se mi stala velmi neprijemna vec.Do protismeru mi vletel blbec s felicii,ktery jeste ke vsemu nadychal 2,24 promile.Jak posleze policajti zjistili,na aute nemel ani technickou a na druhy den si mel jit k soudu pro ridicak,ktery uz mu predtim 2x vzali,prekvapive taky za chlast.Na druhy den jsem sel na jeho pojistovnu a zjistil,ze ma stornovane povinne ruceni!Takze jsem tam vypsal nejaky formular od ČKP a ted musim cekat,jak to vsechno dopadne.Auto mam temer totalku a jak to tak vypada,na penize si budu muset asi pockat(teda pokud nejake budou).Nema nekdo podobnou zkusenost,ze se to muselo resit pres tu Kancelar pojistitelu?A zhruba jak dlouho to muze trvat? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mazec, a bývá to na dlouhé lokty, ale peníze by ti za autí měli dát, jak už bylo psáno, pojišťovna to bude vymáhat po tom individuovi. Tady je vidět, že papíry se vrací každému a i potom, co mu je dvakrát vzali za chlast. Dneska, když jde člověk s chlastem nad promili k soudu, dostane kolikrát méně, než kdyby šel do správního. Viděl jsem jak týpek dostal za skoro 2 promilky v krvi jen 15.000,- a nic víc. U správního by mu dali u nás 50.000,- a dva roky zákaz. Jo holt, české soudy jsou velmi přívětivé, hlavně na recidivisty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mazec, a bývá to na dlouhé lokty, ale peníze by ti za autí měli dát, jak už bylo psáno, pojišťovna to bude vymáhat po tom individuovi. Tady je vidět, že papíry se vrací každému a i potom, co mu je dvakrát vzali za chlast. Dneska, když jde člověk s chlastem nad promili k soudu, dostane kolikrát méně, než kdyby šel do správního. Viděl jsem jak týpek dostal za skoro 2 promilky v krvi jen 15.000,- a nic víc. U správního by mu dali u nás 50.000,- a dva roky zákaz. Jo holt, české soudy jsou velmi přívětivé, hlavně na recidivisty.

škoda mluvit, žijeme v divnym státě s ještě divnějšíma zákonama, nechápu, jak může dát soud menší trest než úředník, to je něco blbě ne? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo.Navic co zjistuju,tak je zadluzeny kam se podiva.Nejvic me sere,ze budu mit hromadu opletacek z neceho,za co vubec nemuzu..A to na me jeste zkousel,jestli mu dosvedcim,ze se napil az potom.Coz jsem ho hned poslal dopr...

hoď sem pls. fota auta, co ti ten debil zbořil, jako odstrašující příklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondeli se mi stala velmi neprijemna vec.Do protismeru mi vletel blbec s felicii,ktery jeste ke vsemu nadychal 2,24 promile.Jak posleze policajti zjistili,na aute nemel ani technickou a na druhy den si mel jit k soudu pro ridicak,ktery uz mu predtim 2x vzali,prekvapive taky za chlast.Na druhy den jsem sel na jeho pojistovnu a zjistil,ze ma stornovane povinne ruceni!Takze jsem tam vypsal nejaky formular od ČKP a ted musim cekat,jak to vsechno dopadne.Auto mam temer totalku a jak to tak vypada,na penize si budu muset asi pockat(teda pokud nejake budou).Nema nekdo podobnou zkusenost,ze se to muselo resit pres tu Kancelar pojistitelu?A zhruba jak dlouho to muze trvat? :help:

bude to trvat dlouho a viník se bude vyhýbat a nakonec si na něm nic nevezmeš, pokud máš havárku, máš jedinou možnost, a to zlikvidovat to z ní a pojišťovna si to pak vyřídí s ČKP sama a ty máš peníze hned,

právě z tohoto důvodu je dobré havárku mít i na starší auto, protože takových případů jako je tvůj bylo loni 5x více než předloni a stávají se čím dál tím víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mazec, a bývá to na dlouhé lokty, ale peníze by ti za autí měli dát, jak už bylo psáno, pojišťovna to bude vymáhat po tom individuovi. Tady je vidět, že papíry se vrací každému a i potom, co mu je dvakrát vzali za chlast. Dneska, když jde člověk s chlastem nad promili k soudu, dostane kolikrát méně, než kdyby šel do správního. Viděl jsem jak týpek dostal za skoro 2 promilky v krvi jen 15.000,- a nic víc. U správního by mu dali u nás 50.000,- a dva roky zákaz. Jo holt, české soudy jsou velmi přívětivé, hlavně na recidivisty.

Pod toto bych se podepsal :palec2: Dobrý příspěvek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného se stalo mému bratrovi. Trefil ho skoro čelně kořeň s Fiatem Ducato. Brácha v autě 10 letýho kluka,Astra téměř na odpis. kořínek s Ducatem zastavil tak o 100 metrů dál,když viděl,že se brácha pomalu drápe z auta,tak sedl do ducata a po 3 kolech ujel ještě asi 200 metrů, tam odmontil značky z auta a utekl. Policajti ho samozřejmě nemohli vypátrat, nakonec KČP a majitel byl na světě. Nejvíc nás nasralo, že to dotyčný hovado se zadem za domem vrátilo dom a cca 3 hodiny se na nás dívalo doma z okna jak tam v dešti a zimě šachujeme kolem roztřískaného auta. Místní policie ho samozřejmě nemohla vypátrat když k němu domů chodí na chlastačku a na pečená selátka. Nakonec brácha po půl roce dostal ale stálo ho to pěkný nervy. Policie evidentně spolupracovala s viníkem místo s poškozeným. Ahoj Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného se stalo mému bratrovi. Trefil ho skoro čelně kořeň s Fiatem Ducato. Brácha v autě 10 letýho kluka,Astra téměř na odpis. kořínek s Ducatem zastavil tak o 100 metrů dál,když viděl,že se brácha pomalu drápe z auta,tak sedl do ducata a po 3 kolech ujel ještě asi 200 metrů, tam odmontil značky z auta a utekl. Policajti ho samozřejmě nemohli vypátrat, nakonec KČP a majitel byl na světě. Nejvíc nás nasralo, že to dotyčný hovado se zadem za domem vrátilo dom a cca 3 hodiny se na nás dívalo doma z okna jak tam v dešti a zimě šachujeme kolem roztřískaného auta. Místní policie ho samozřejmě nemohla vypátrat když k němu domů chodí na chlastačku a na pečená selátka. Nakonec brácha po půl roce dostal ale stálo ho to pěkný nervy. Policie evidentně spolupracovala s viníkem místo s poškozeným. Ahoj Honza.

takého chytit a na místě :aggressive: ho ubít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se něco podobnýho kámošovi, co jsem mu prodával auto. Jel s přítelkyní a najednou z vedlejší auto nedalo přednost. To auto nemělo značky ani pojistku, řidič ještě neměl ani řidičák (bylo mu asi 17). Tomu kámošovi přivezli domu auto od nějaký kanceláře ochrany (pravděpodobně něco společnýho s pojišťovnou, ale ne ČKP),normálně s nim jezdil asi půl roku než policajti všechno vyšetřili a skončil soud. Nakonec mu zaplatili auto a nájem za to půjčený hradili taky (ale asi rodiče vyníka). Ten kámoš měl zranění, ale z nějakého důvodu nevymáhal bolestný. Jo a nebyl to podnikatel, normálně zaměstnanec, takže i tohle se u nás může stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...