Jump to content

ben06

Uživatel
  • Content Count

   1,021
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

   2

  Seller statistics

  • 0
  • 0
  • 0

  ben06 last won the day on May 7 2012

  ben06 had the most liked content!

  Community Reputation

  43 Excellent

  About ben06

  • Rank
   Profesional

  Contact Methods

  • Website URL
   http://
  • ICQ
   0

  Recent Profile Visitors

  1,086 profile views
  1. ben06

   Pískající zvuk z ventilátoru topení

   Když cíleně spacákem tak asi jo, jinak to asi neucpeš.
  2. ben06

   Pískající zvuk z ventilátoru topení

   Nasávací otvory jsou nahoře bez problému prostupné, u O1 jsem měl kufr plný na dovolenou po plato a nebyl problém přitom perforace je ve věčně nacpané kapse
  3. ben06

   Pískající zvuk z ventilátoru topení

   Ke klapce je zevnitř taky přístup jak k penězům, tapec je uchycený na x místech oproti starším modelům
  4. ben06

   Pískající zvuk z ventilátoru topení

   My pískáme asi taky, napřed jsem podezříval problém zvaný Denso co je tady v jiných tématech x krát řešen. Dnes při jízdě s pootevřeným oknem řidiče jde i nějaký hluk od pravých zadních dveří. Taky se auto špatně zavírá včetně 5.dveří a mám taky podezření na tu klapku. U O1 jsem nic podobného neznal a klapka je stejně umístěna jak u F1 a O1 viděl jsem ji, když jsem na obě montoval tažné.
  5. ben06

   Síla ruční brzdy

   Mám 4.000km a doma stojím v prudkém kopci na ručku taky, bez problémů. Ruční brzda musí udržet víc jak auto samotné a asi se jí bojíš.
  6. ben06

   Chlazení

   O jeden řádek níže jsi nic nenašel?
  7. ben06

   Chlazení

   Ano normální, kdybys trochu hledal tak se to tady řešilo celkem nedávno měsíc, dva zpět a admin to nemá rád.
  8. ben06

   KRONIKA ŠKODA AUTO

   Dnes páni autoři čehokoliv kopírují a přenášejí chyby dál a dál a nejhorší jsou novodobí vykladači historie bez vlastní zkušenosti a znalostí, leniví čerpat z archívů, literatury a z pamětníků. Vrcholní představitelé (plagiátoři) tohoto státu s pochybnými humanitárními fofrbambus fakultami jim jdou příkladem. Sám jsem studoval v jiné době a nároky byly nesrovnatelné. Jednu dobu jsem schraňoval literaturu, manuály a jiné publikace kolem škodovek, nemám poklady, ale občas se mi podařilo podloženě vyvrátit bláboly takových odborníků na jiných fórech. Tu publikaci stačilo nechat revidovat dvěma a třemi opravdovými odborníky, je to škoda, že i "laická" veřejnost najde nepřesnosti, sám se okrajově bavím vetrány tak vím asi o co jde.
  9. ben06

   Ložisko předního kola

   Na nic nečekej a nech ho vyměnit, tisíce km bych už nedal bude to horší a horší, měl jsem už po zvednutí kola na něm vůli jak prase.
  10. ben06

   Kde se šetřilo

   Nech žije Rapid II.Plus
  11. ben06

   Amundsen - RDS-TMC

   MD a potažmo jejich ŘSD je banda nýmandů, kteří vysílají přes jejich mluvku jen dezinformace a mlžení viz. letitá situace na D1 a její neustálé kolapsy ať z důvodu nečekaného sněžení v zimě, nebo nájezdy nějakých demostračních kolon ve špičkách. Stejné máslo na hlavě mají v testech dopravního značení proti nájezdu do protisměru, zrealizovaných 6 cedulí to je smutné. A dopravní informace to jeden zmetek nad zmatek.
  12. ben06

   Konec Rapidu

   Že je scala nástupce rapidu je jasné a ŠA se tomu vehementně brání, čekal jsem dlouho na cenu a ta mě přesvědčila jít raději do rapida style plus.
  13. Na STK při honbě za závadami neštítí ničeho, mladýho mi vyhodili za prasklou pružinu a po výměně cca do týdne a najetí 10km měl ten samý nýmand potřebu zapsat jinou závadu
  14. ben06

   Nářadí pro práce na elektronice Rapida

   Zrovna včera jsem někde na foru v sekci eletkrika viděl sadu vypichováků s odkazy za cca 600? Zkus hledat, mě to na mobilu nejde 😶
  15. Tak to jsem myslel, že to majstri tímto vyřeší, ale nevyřešilo se, úprava pro mě asi k ničemu i s prodlevou umím jezdit, ale vím, že někomu to činí potíž. S klapkou jsem ještě nikdy nic nemusel dělat, i v servise se divili, já jsem jezdil hlavně dlouhé cesty do zaměstnání.
  ×