Jump to content

ben06

Uživatel
 • Content Count

  2,004
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ben06 last won the day on May 7 2012

ben06 had the most liked content!

Community Reputation

198 Excellent

About ben06

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

2,749 profile views
 1. Dokážu, stačí proletět posledních pár stran. Jen pohodlnost. Furt se tady nakonec ptají někteří dokola na to samý, jak si chceš vyselektovat co je správně?
 2. Japko, no to jsme asi jinde. Kdyby se tazatel podíval do diskuse...
 3. Bez nějakého vehementu navíc to zrcadlení bezdrátově neumí a není zaručeno, že se spáří. Když si přečte forum jak mu tady bylo 2x doporučeno tak to zjistí taky. AA umí zatím jen Waze (mimo google maps) a už jsem si na něj zvykl a konečně mi po dlouhé době funguje bez potíží. Mirrorlink je mrtvý formát jak jsem se dočetl na jiných forech.
 4. ben06

  Mytí auta

  Každá voda z kohoutku je tvrdá a dělá kapky, proto na závěr mytí auto spláchnu čistou dešťovkou a je naprosto spolehlivě po zaschlých kapkách stejně jako po dešti, kdy nejsou na čistém autě žádné fleky.
 5. Už? Ale, a od kdy? Mě jde přes AA konečně spolehlivě Waze a mapy Google.
 6. 1.6 mpi má stále i další generace Rapida nejen v Rusku a myslím, že i další modely. Co za tím je všichni víme a módní vlna e-mobility nebo debility je toho výsledek. Na jiných fórech jsem náhodně narazil na názory bobanHTP a raději to nebudu komentovat pokud je to jeden a týž člověk.
 7. Káblíky je třeba si vyzkoušet, co a kde stáhnout se tad XXX krát opakuje i u jiných modelů se smartlink. Pravděpodobně budeš mít problémy jako já, ale na foru jsem opravdu všechno našel.
 8. Na 35km tam a zpět se ani nedostaneš na moc objektivní výsledek. Já jezdím do práce 130km a zpět, mám 70kw Rapida a kdybych chtěl tak to dám taky za 4,5 (mám to vyzkoušeno). Na spotřebu ale fakt nejezdím, když mrknu na PP jsem mezi 5 a 6 l/100. Raději jezdím víc svižně a nechtěl si vychovat lenocha. Jezdím běžné palivo, najeto 23500km, 2x výměna oleje (6 a 16 tis.) a bez nějakého "zajíždění", dnes se už motory ani nezajíždí jak před 30 lety. Odvděčil se ti asi za přílišnou péči.
 9. Oponovat čemu, v manuálu najde jaké žárovky potřeba i popis demontáže. Psal jsem že ho možná najde. Pokud nemá manuál já si ho kdysi stahoval u výrobce.
 10. Klíč najdeš možná u rezervy. Co si tak otevřít manuál, zpravidla leží v kastlíku před spolujezdcem.
 11. V každém superhyper koupíš malou sadu za pár éček a hodí se na víc věcí, torxy jsou dnes všude možně, je to problém?
 12. Žádná novinka. Podobné podmínky mě jako majiteli účtu u poštovky nabídli sami taky a jen po telefonu. Už se to tady x krát probíralo. A šup už tam mám Pov dalších dvou aut a včera i vleku a přetáhnu i motorky. Bydlím na vidlákově, bonusů hektary, věk 50+. Letos mi navýšili jen minimum, po letech jsem rád opustil G-ČP.
 13. A jakou břečku by sis chtěl sám vybrat? Jako že ti ukážou na 5 beček a ty si ukážeš prstem? Dají ti ji jen podle tvé předepsané normy VW. Mě momentálně Shell.
 14. Každý si může snad měnit olej jak uváží. S O1 jsem taky jezdil LL dle PP. Včera jsem se při stavu 23.000 zrovna na podíval na PP. Při reklamaci v 6.000 jsem nechal i vyměnit olej, servis oleje přenastavili a po dalších 10.000 jsem opět měnil olej a PP nechali tak. Servisní prohlídka se samozřejmě nezměnila a spojím ji i s dalším olejem. Rapid tsi 70kw obě výměny po 3.200, nevím o co je Scala na oleji dražší. V servise si vyžádej výpis servisní knížky.
 15. Jako za mě fakt pěkný ale co na to legislativa? Teda jen pro ty, co ji řeší.
×
×
 • Create New...