Jump to content

ben06

Uživatel
 • Posts

  2,537
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ben06 last won the day on May 7 2012

ben06 had the most liked content!

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ben06's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

349

Reputation

 1. A to jsem přemýšlel co koupit manželce místo Juniora. No nic, stk prolezl, ještě zůstane 😀
 2. Obávám se, že nic nepořídíš. Co jim nevyhodí diagnostika to budeš těžko dokazovat. Ano spotřeba je hodně individuální a závislá i na mnoha vnějších faktorech jako profil trasy, provoz, průměrná rychlost, zatížení atd.
 3. Já ted posledního půl roku, když jsem byl pod pracovním tlakem jezdil 130 km meziměsto včetně kopců a 30 km občas zasekané D1 kolem Brna dlouhodobě s 70 kw za 6+. Klimatronik mám trvale zapnutý. Teď mám od práce cca 3 měsíce už klid, vyjel 4 nádrže s VIF, který jsem dostal k narozeninám a dlouhodobá spotřeba jde zase pomalu k 5 litrům. Najeto cca 32.000km, r. v. 2019. Nedávno jsem instaloval přídavné pružiny do zadních kotoučů a překvapilo mě, jak šel kotouč velmi ztuha protočit, takže kladl nějaký odpor taky. S pružinama a po očištění se to zlepšilo.
 4. DušanV> 😂 to jsme na tom stejně, manželka novýho Rapida řídila jednou. Asi po 20 letech byla prací donucena začít znova jezdit služební F1. I proto jsem vzal od známýho olítanýho Juniora, který akorát nemá posilovač. Se služebním měla hned nehodu, když jí nedal přednost kamión, naštěstí jen plechy. Takže u Juniora, když do ní nacouvalo auto to nebyl takový průšvih. Já bych do ojetiny taky už nikdy nešel a s Rapidem musím už vydržet dlouho. Mladej si doma drží moji bývalou O1 1.6 Tour, kterou jsem kupoval taky jako jednu z posledních tak jako Rapida.
 5. Tak se blíží konec.. https://www.autosalon.tv/novinky/ridicuv-chleba/fabia-jen-na-elektrinu-konec-scaly-a-nejisty-enyaq-coupe-odborarsky-boss-nastinil-budoucnost-skody?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=2&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=xoWLGTBxHgf-202109151013&dop_id=13464557
 6. Protáhl a seřídil jsem nedávno ucpané trysky vzadu špendlíkem a čvíká to super. Myslel jsem si dlouho, že slabší proud je vlastnost než se ucpaly úplně.
 7. ben06

  Voda ve dveřích

  No právě psali, že tam teče při stání. Já měl stejný problém s O1, ale tam je nalepená folie přes dveře a v místě loketky která byla nezřetelně cvaklá. Taky mi teď stejně teče dveřmi u F1, ale tam je zase jiný chronický problém.
 8. To čidlo mě taky kdysi měnili, zajímavá souvislost. Z výfuku mi momentálně jde extrémně černá voda, motor si taky už nějaký ten olej bere.
 9. ben06

  Škoda SCALA

  Všechna auta s polepy, až na některé z přestaveb civilních jsou na plecháčích a časem i bez poklic a je snad nasnadě proč.
 10. Super spotřeba a vidím, že ses moc necoural podle průměrky 👍
 11. Senzor mají auta jen s ostřikem světel. Dotankování je zase pro mě zbytečnost, stejně beru vždy plnou. Protočení rafik se mi líbí, měl jsem ho ve služebáku. Když se vypne SS tak se ti symbol pořád zobrazuje, už ho nevnímám. Zrcátka při zamknutí blikají normálně. Setření kapek mi chybí, vždyť ho má i můj F1 Junior ☹️. Doporučil bych ti zvážit i deaktivaci DRL při ruční brzdě, nebo aktivaci zadních světel při DRL, to já taky zatím nemám. Smartlink+ už moje skladovka měla, napřed jsem jako stará konzerva z toho nebyl nadšený, ale s novým telefonem, kde je už funkční AA ho využívám neustále 😁.
 12. Zajímavé, mě tak vrzne občas i Rapid 2019 takže scalu o moc nevylepšili 😂
 13. TP je třeba číst důkladně o to víc hlavně při koupi auta. Dříve do typu knížka se volně dopisovalo kde co. Mám doma 3 auta, vlek a 6 motorek tak o tom něco vím a mám asi 4 typy platných TP. Dnes už ti registr jen tak nic nedopisuje. Nálepka na víčka nemá žádnou váhu. Včera jsem se díval taky do TP protože budu potřebovat nějaká jetá kola na F1 Junior a i ten má x povolených alternativních rozměrů kol.
×
×
 • Create New...