Jump to content

ben06

Uživatel
 • Content Count

  1,253
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

ben06 last won the day on May 7 2012

ben06 had the most liked content!

Community Reputation

71 Excellent

About ben06

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

1,449 profile views
 1. Měl jsi ji někdy na nabíječce? Nedávno jsem si koupil na forech bychválenou Lídlovku a baterku jí občas přikrmím a potřebuje to.
 2. ben06

  Brzdy

  Lepší bude co? U Rapida se taky po několika experimentech jeden vrací k origo brzdám.
 3. A je problém se napřed zeptat na cenu?
 4. Schemata obsahují i nadstandartní výbavy
 5. Tak to jako stará škola už neznám. A co otvor na disku a náboj bude ok?
 6. Rozteč 4x100 měly favority od r.v.1993 tj. po spáření s vw. 4x98 měly tuším i nějaké fiaty. Kola z feldy tam nenarveš pokud složitě nevyměníš např. příslušné díly či celé nápravy, podložky neřeš.
 7. Standartně ne, já jsem origo montoval dodatečně už do favorita. Cedrych píše, že byly jako mimořádná výbava (výrobce Magna, made in SRN) a existovaly rovněž elektricky ovládaná. Tipnul bych to na verzi L&K. V el. schematu je položka vyhřívání zrcátka.
 8. Mě teda mlhovky fungují ve všech polohách včetně Auto kromě O, právě vyzkoušeno.
 9. Někde na foru bylo psáno, ža je třeba nakódovat, dal bych novou a zajel do servisu.
 10. Je to poměrně známá závada tak servisák asi ví co a jak. Tu spojku bych nechal udělat taky, jen bych si ujasnil co za dalších 20.000 teda udělají, komplet GO motoru? Na netu jsem kdysi našel nějakou firmu ve Vyškově co dělá tyto motory komplet i výměnou za 25.000 to bylo tuším i s katalyzátorem.
 11. Tak já za to dal necelou polovinu (holobyt 1.2 htp Junior, kde se už kromě motoru nemá asi co podělat), po prvním majiteli skoro důchodci, ale on autům taky nerozuměl a spoléhal se na pochybný servis. Nechal bych to opravit za tu cenu, motor by měl zase pár let vydržet při tom nájezdu, fabie až na vyjímky moc nereznou aspoň ta moje má venkovní odchov a přední blatníky u prahů jsou OK, akorát původní výfuky byly načnuté tak jsem dal nové.
 12. Koupil jsem od známého pro manželku stejnou fabii za pár tisíc. Hned po cestě z registru odešla jedna cívka takže jsem doskákal kousek na dva válce do servisu. Za nedlouho jsem jel 100km a málem nedojel, svíčky snad nikdo nikdy nevyměnil a spotřeba oleje vyšší a to byla oprava hlavy chronického problému tohoto typu provedena. Zvažoval jsem taky GO motoru v uvedené ceně, ale STK to nějak prolezlo a dál jezdí kolem komína jako pracovní auto. Záleží na celkovém stavu vozu, motor je asi KO a GO motoru bude potřeba. Nevím co vás auto stálo, ale koupě jiného v podobném stavu je víc než pravděpodobné. Po kvalitní opravě to může zase dlouho jezdit. Ta cena je i s katalyzátorem?
 13. Já bych takový facelift ala scalka bral taky všema 10, škoda že se k nám nikdy ofiko asi nedostane.
 14. Když byl bez prostředků dali by mu pokutu na složenku, ono si ho to stejně jednou najde zrovna, když to nebude čekat. Prostě to předali dál k projednání nebo vymáhání.
×
×
 • Create New...