Přejít na obsah

DO pres mobil


armos

Doporučené příspěvky

Hele kupuji si kůli tomu dálku a udělám test lol

Dneska objednaná ;)

Ok, ja se na to o vikendu vykaslal, ale prosim zkus to aspon z vice jak 200m, spis lepe z druhe strany mesta...a kdyz uz tak bych dal to ovladani spis k mirkofonu a ne sluchatku jak pisi ve clanku, sluchatku neudela na tuty uz vubec nic :-D je super jak jsou vsichni vzdycky fascinovani uplnejma blbostma - nic ve zlym :-)

btw tam nekdo v diksuzi pise o nejakych ultrazvukovych vyzvanenich? co to je? to sem jako zaspal dobu? vysvetli mi to nekdo? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw tam nekdo v diksuzi pise o nejakych ultrazvukovych vyzvanenich? co to je? to sem jako zaspal dobu? vysvetli mi to nekdo? :-)

Jo, to jsem slysel. Jde o to, ze to ultrazvukovy vyzvaneni neslysej starsi lidi, kdezto mladasove jo. Toho vyuzivaj ve skole, ucitel neslysi, ze zvoni mobil, ale jeho mlady vlastnik jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to jsem slysel. Jde o to, ze to ultrazvukovy vyzvaneni neslysej starsi lidi, kdezto mladasove jo. Toho vyuzivaj ve skole, ucitel neslysi, ze zvoni mobil, ale jeho mlady vlastnik jo.

Jojo neco podobneho sem si myslel. Za ultrazvuk muzem povazovat zvuk o f => 16kHz, pravda starsim lidem se snizujem citlivost na vyssi frekvence, ale ne taky vsem...ale je to OT, takze konec DO pres mobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...