Přejít na obsah

KDO HRAJE HRY NA POCITACI?


tweetak

Doporučené příspěvky

Tak tweety jen musim poznamenat ze vcera ti to lagovalo jako prase :D tick padal na 60 a v horsich chvilich i na 30 ;) Snaz se kluku usata lol

Ty bambulo, mam nejakou mrdu na serveru a nevim co to je :( vytizenim bezi na 50% a servery lagujou... resim to :(

PS: kez by me nekdo poradil, ani v konzoli to nepise chybu :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak uz muzu napsat vitezoslavne, ze jsem rozjel novy herni portal a me servery jsou ohodnece jako TOP v CR a jeden z mnoha je na 1 miste :D ( v top10 jich je 8 ted nevim )

Hodnocení serverů

Kdy prijdete zasmazit? :)

Kouknete na www.tweetyservers.com mam tam i mensi forum, tak mi tam muzete napsat :) tesim se ze hodne paranu prijde :))

Nektere zavoduchtive jedince by mohlo bavit GTA SAN ANDREAS multiplayer :) udelane jako realny zivot ( tak neco jako wow )

IMHO: Warheade koukni zas smazit u me... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo parmeni,CS jsem hral kdysi jak vztekly,pak prisla CoD2 to jsem hraval fakt nekolik hodin denne,a byl jsme kurva dobry! ;) Ted uz neni moc casu tak moc netrenuju,takze CoD4 dostavam na prdel! :p

Si ale nevidel source vit prso? koukni na web at se neco dozvis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,tak ja co jsem heral sem psat ani nebudu,protoze by se to sem neveslo,co me ale bavilo a bavi nejvice je : rada CoD 1,2 a 4 NHL od 93 na netu az 01( to uz bylo pomalicku na prof.urovni)

Momentalne parim CoD4

Nechcete jit zahrat COD4 ke me? Bude co nejdriv server pro tu oblibenou onlajnovku.... :) a cod1 , uo, 2 muzu udelat taky... a nhl a fifa mi smrdi :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to existuje nejaka verze steamu zadaco k tobe ? to beru jestli muzes i me ;) btw nechystas se spustit Lineage nebo nejakou rpg online hru ?

Muzu udelat - skoc ke me do diskuze i na forum a pokud bude kladny ohlas a zajem neni problem server pustit... :) pokud chces steam napis mi mail na tweety@tweetyservers.com a poslu ti manual atp... steam bohuzel funguje pouze ke me na servery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu ti dat steam zaradmo pro moje servery :) s css a dods...

Mno já mám steam ofiko...ten se na tvoje servery nepřipojí?

ale to já samovolně hrát nebudu, to jen když bych se s někým dohod, jinak mě to už moc neba :)

ty doby kdy jsem to hrával každodenně od rána do večer jsou už díkybohu pryč...

...mno ale třeba bych si zase na tu formu vzpomněl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já mám steam ofiko...ten se na tvoje servery nepřipojí?

ale to já samovolně hrát nebudu, to jen když bych se s někým dohod, jinak mě to už moc neba :)

ty doby kdy jsem to hrával každodenně od rána do večer jsou už díkybohu pryč...

...mno ale třeba bych si zase na tu formu vzpomněl :)

Pokud mas steam CSS tak neni problem. U me je nonstop plno :D a jsou tam pohodovy lidi...takze myslim,ze by ses nenudil. Pokud nemas ofiko CSS,tak pouzij tweetysteam pro tweetyservery :D , ke stazeni na webu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...