Přejít na obsah

z jihu do Prahy a zpět :)


lisky

Doporučené příspěvky

Ahoj klucí, nedávno mě někdo chytil kdy zase pojedu do prahy, že potřebuje něco vyzvednout. Takže v sobotu 2.2 jedu z Českého Krumlova do Prahy, prázdným autem, zpět jedu v neděli 3.2. a už tahnu svůj nový nárazník. Když by někdo něco potřeboval odvézt, přivézt a nebo jen svézt do Praglu nebo zpět na jih čech tak písněte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klucí, nedávno mě někdo chytil kdy zase pojedu do prahy, že potřebuje něco vyzvednout. Takže v sobotu 2.2 jedu z Českého Krumlova do Prahy, prázdným autem, zpět jedu v neděli 3.2. a už tahnu svůj nový nárazník. Když by někdo něco potřeboval odvézt, přivézt a nebo jen svézt do Praglu nebo zpět na jih čech tak písněte ;)

to jsem byl já,ale nárazník je už prodaný tak to padá,ale pokud vezeš nárazník RS za dobrou cenu tak mi vem taky jeden :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO klucí jedu tam pro facelift nárazník.. Já bych RS nárazník za chvilku oddělal mojim stylem parkování u obrubníku :D Jinak nevíte tedy jestli by někdo neměl facelift nárazník v tmavězelené matalíze 9595 ? Ten kterej tam mám zamluvený je bohužel šedivý :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo :) A jsem Lísky... jako Líííísky ne liška ani jiné zvíře :palec2:

ataktopotomjóóóóó :D se omlouvám :D

mám domluvenej RS nárazník,vzal bys mi ho tedy?????????????nebo pokud jedeš jen proto a nemáš spolujezdce .............

pak se když tak ozvi nějak předem at se domluvíme co ajak a hlavně prachyju?Lííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííísko? :D

číslo na mob. posílám SZ

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ataktopotomjóóóóó :D se omlouvám :D

mám domluvenej RS nárazník,vzal bys mi ho tedy?????????????nebo pokud jedeš jen proto a nemáš spolujezdce .............

pak se když tak ozvi nějak předem at se domluvíme co ajak a hlavně prachyju?Lííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííísko? :D

číslo na mob. posílám SZ

Jo tyjo, ok, ted ještě aby klapnul nárazník mě... 100% budu vědět v úterý večír..

Jinak oslovujeme voláme "Lísky" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm... No vlastně ne, u tebe stačí že mi to přiblížíš do Prahy... Kam zhruba asi tak? Já frčim na Prahu 6 na kolej Kajetánka kol5

jo tak ty jedes za zenskejma jo ;)

pro me idealni abych ti to hodil do Holesovic, na Prosek proste z tehle strany Prahy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
jestli potrebujes rs naraznik staci rict a muzeme to domluvit ;)

a liskymu ho muzu hodit do Prahy :-)

Bauraku, tak prosím tě Líza by jeden ten nárazník chtěla. Barva je ta zelená Aktovka (agáve nebo akáve, vím já?) a cenu vidím tak na 1000,-Kč , že? Samosebou v laku, jinak bych tam nepsal :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bauraku, tak prosím tě Líza by jeden ten nárazník chtěla. Barva je ta zelená Aktovka (agáve nebo akáve, vím já?) a cenu vidím tak na 1000,-Kč , že? Samosebou v laku, jinak bych tam nepsal :plol

jestli mas o naraznik opravdu zajem neni problem se domluvit...kdyz tak napis sz...jen s tou cenou to asi bude na levacku dle tvych predstav :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mas o naraznik opravdu zajem neni problem se domluvit...kdyz tak napis sz...jen s tou cenou to asi bude na levacku dle tvych predstav :p

Já myslím, že cenu budeš rád respektovat,, chceš ještě chvíli žít? ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...