Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

No tak já se taky hlásím...pokud jej do té doby neprodám... :-( Skvělej nápad... Jsem z Havířova a pro mne je ideální max.Brno, ale ta Mladá Boleslav s exkurzí v automobilce by byl luxus a na 99% bych dorazil taky... .... :palec2:

Já jsem z Třince, tak můžem jet spolu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuje se na tom, ted jsou vsichni v Zeneve, pokud nebude problem ohledne nabehu Superb Combi, tak bychom se meli dostat do Kvasin - nechci to organizovat jako beznou navstevu fabriky, ale at se alespon trochu do toho zapoji i SA - kdy se jim sejde tolik Superbu pohromade, ze :-) (nepocitam-li Ruzyn, kde jich mame docela hodne:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuje se na tom, ted jsou vsichni v Zeneve, pokud nebude problem ohledne nabehu Superb Combi, tak bychom se meli dostat do Kvasin - nechci to organizovat jako beznou navstevu fabriky, ale at se alespon trochu do toho zapoji i SA - kdy se jim sejde tolik Superbu pohromade, ze :-) (nepocitam-li Ruzyn, kde jich mame docela hodne:-))

Jenže na Ruzyni je to samá pampeliška :feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuje se na tom, ted jsou vsichni v Zeneve, pokud nebude problem ohledne nabehu Superb Combi, tak bychom se meli dostat do Kvasin - nechci to organizovat jako beznou navstevu fabriky, ale at se alespon trochu do toho zapoji i SA - kdy se jim sejde tolik Superbu pohromade, ze :-) (nepocitam-li Ruzyn, kde jich mame docela hodne:-))

... má pravdu předsedo ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se čeká až jak to dopadne v těch Kvasinách víš.Myslím že to by předčilo všechno.Musíme být trpěliví

Tak urcite to bude suprovy kdyz to dopadne i misto je v pohode ;) ....hlavne kdyby to nedopadlo aby bylo domluveny jiny misto!!!!

a ne jako loni ze nakonec nic nebylo se to porad domlouvalo a nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite to bude suprovy kdyz to dopadne i misto je v pohode ;) ....hlavne kdyby to nedopadlo aby bylo domluveny jiny misto!!!!

a ne jako loni ze nakonec nic nebylo se to porad domlouvalo a nic :)

ikdybych měl přijet jen na den někde do Čech nebo na Slovensko ku bille tak to udělám. :) Ale myslím že to dopadne dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze prozatim to vypada na cerven 2008 - jeste cekam na potvrzeni z fabriky. Pokud se v tom bude angazovat fabrika, tak budu od vas vsech potrebovat zavaznou ucast - preci jen oficialni sraz Superbu, na ktery prijedou 3 (z toho 2 pampelisky) asi nebude vypadat moc dobre, ze :-)

Já bych rád jel, ale závazně to můžu potvrdit, až bude pevný termín (pampelišku nemám :p )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...