Přejít na obsah

Sraz superbů


vick

Doporučené příspěvky

jedu na stopero a myslim si, ze by bylo fpoho kdyz nas pojede vice z ostravska spolu ;)

Tak na to můžeš vzít jed že sám nepojedeš.Hned jak bude termín tak se začne pracovat na podrobnostech.Je nás tu dost.Červen je super pokud to vyjde.Ale jinak mi to je úplně fuk,já se podřídím. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to můžeš vzít jed že sám nepojedeš.Hned jak bude termín tak se začne pracovat na podrobnostech.Je nás tu dost.Červen je super pokud to vyjde.Ale jinak mi to je úplně fuk,já se podřídím. :palec2:

nazdárek koupil sem Supíka 2.března a na forum sem se zaregistroval nedavno.Pokud sraz bude určitě se přidám.je už nějaký seznam účastníků?Kolik nás je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdárek koupil sem Supíka 2.března a na forum sem se zaregistroval nedavno.Pokud sraz bude určitě se přidám.je už nějaký seznam účastníků?Kolik nás je?

Seznam není,dokud se nepotvrdí ty Kvasiny ale mám takový dojem,že zatím by to mohlo být takových 30 kousků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi pre mna tie Kvasiny asi padaju... teda nie asi ale na 100 %... pocital som to a cesta Palermo_Trnava_Kvasiny_Trnava_Palero je nieco cez 5000 km :feve: sorry... dufam ale, ze mi poslete aspon fotky :)

Ještě nevíš jestli se potvrdí ten měsíc.třeba to bude dřív a tobě to vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je nás už hodně možná,že se ještě někdo přidá.dřív sem se párkrát zúčastnil tuning srazů,ale tohle by mělo jinou podobu.Nadhernej pohled na naleštěné supíky.

pokud by nás jak na sviňu nepotkal déšť.To bysme pak museli na místě udělat nějaké myčce pořádný kšeft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jak to vypadá s tím srazem? Co ty kvasiny?Já sem měl tu čest tam několikrát bejt s dílama s kamionem a je fakt na co koukat.

objel sem několik automobilek po evropě,ale mrknout,kde ti vyrobili toho mazlíka je pastva pro oči. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...