Přejít na obsah

Nehoda řešení, nasledky?


lada

Doporučené příspěvky

most se zaplatí z tvého povinného ručení a auto, pokud máš havarijku, tak z ní (pokud nechytnou toho onoho, kterému by pak museli dokázat spoluvinu a část by šla z jeho povinného - což je asi nereálný, pokud nejsou svědci). Pokud policie zjistý, že si to zavinil ty, dostaneš nějakej ten bod a pokutu.

ve všech případech záleží, jak to policie uzavře, ale počítej s tím, že něco ve smyslu "nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky"

hodně štěstí

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravte mě, ale z hlediska statiky (porušení mostní konstrukce při eventuální nehodě)

je na mostech zakázáno "obecně" předjíždět, ne???

Pokuď tedy na místě není ona přerušovaná čára, dovolující předjíždění

(nevím, o jaký most se jedná).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou tam v obouch směrech 2 pruhy a ja se snazil vyhnout autu co mi vjelo do cesty.Jemom me zajima jaky je za to pro me postih nic vic.

Posuzuje se případ od případu,l těžko říci...

Každopádně žádní svědci nebyli???? Kromě té paní, jež tvrdila, že se jednalo o závodění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi ne.Akorat lidi co přiběhli k autu jesli mi něco neni a pak jedno auto(dodavka) a taky se ptali jestli mi neco neni a odstranili ze silnice narazniky a pak odjeli.

A 7 bodu je za jakej prestupek? Pro tebe bude nejdulezitejsi podani tveho vysvetleni na policii. Musis proste tvrdit, ze jsi jel podle predpisu a nejakym alespon malilinko verohodnym zpusobem jsi skoncil tam kde jsi skoncil. Musis si proste stat za svym, i kdyz to bude trochu pritazene za vlasy. Samozrejme to musi odpovidat tem jejich fotkam, co pravdepodobne nafotili. A dal uz to neni ve tve moci. To je jedina sance, jak zmirnit trochu nasledky. Ale jinak to podle toho co pises vypada desive.

Editováno: , autor: monitor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...