Přejít na obsah

Policie a její benevolentnost


Bazz

Doporučené příspěvky

Ješte, že mě se nic takovýho netýká. :) Stavitelnej podvozek TUV homologaci má, 18" kola už mam zapsaný, žádny diodvý nesmysly tam nenam, takže já s tim problém nemam. :) předepsanou výbavu taky vozim. :) jen ty pásy jsou horši. ale kucí, jak píšete, že nadávaj na RS nárazník, tak pokud 100% vim, že je to origo fabrika, ze to neni zadnej laminát, tak prostě s pokutou nesouhlasit a ať si to daj na úřad, jak podepíšeš na silnici třeba 1000kč pokutu, tak uz se z toho nedostaneš, ale já bych se pod to nepodepsal. já mam typ předface, komplet předělaný na FACE a taky na to nemůžou říct ani ťuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mi přišel odkaz na ty nové policejní passaty.docela zajímavé počtení.

http://www.uloz.to/x...t-a-chranit-pdf

Na ty nové, které mají už 350 000 km na krku a nejedou už víc než 200 km/h? Na ty, které už dosluhují a jsou již nahrazeny novými s novou metodou měření rychlosti? Tohle není moc aktuální. A to nemluvím o informacích v dokumentu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...