Přejít na obsah

Očista dočista


TomasB

Doporučené příspěvky

Kdysi tady někteří psali, že dělaj čištění aut, nevím už kdo a kde. Dělá to někdo z vás v Praze? Mám auto uvnitř zapráskaný a potřeboval bych ho už zkulturnit. Dneska už mně namíchlo, jak jsem jel v dešti večer do Pardubic z Moravy a přes začouzené okna a ten déšť jsem hovno viděl. Prostě povysávat, poutírat, vyčistit okna, umejt a navoskovat. Podmínka je účetní doklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal ode mě včera varování za úmyslnné nesprávné umísťování témat a druhé za jeho výhružky, nadávky a vůbec slovník jsme mu už včera dát nemohl, nejde to v jeden den..

A ohledně toho tvého nevhodného vkládání tady měl někdo taky jiný názor než ty a vrátil zde několi témat, která ty jsi přehodil jinam. Byl to tvůj názor, který neznamená, že je správný. Ale ty si hraješ na boha, nebo spíše zneužíváš možnosti, které máš. Tak se nediv, že tě pak někdo pošle někam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak najde se tu někdo z fora, kdo čistí pořádně auta, vyzvednul by si u mně na kanceláři auto, vyčistil a dovezl zpět? Popřípadě pořešil transport auta jinak? Nebo kdyby čistil někde kolem Třebohostické na Praze 10, tak by to bylo asi nejjednodušší. Ideální je pondělí, kdy jsem celej den v kanclu, jinak jsem furt někde v oběhu.

Zatím se ozval jeden člověk, kterej je ale ze druhého konce Prahy a řešit přesun auta nechce a já zas nechcu ztrácet čas. To jedině, že bych si k němu udělal vejlet o víkendu, kdy by mi to časově nevadilo a udělal bych si výlet po krámech. Ale to pondělí by bylo lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super, měli jsme tady 2 dny šéfa z Zurichu a dneska chtěl, abych ho v 10hod vyzvedl z Intercontinentalu a dovezl do kanclu. A to se nemělo stát :feve: Dostal jsem pojeb za bordel v autě. Tak teď už to mám i nařízeno, mám týden na to, abych nechal vyčistit auto :kuk: Sakra, já už si to říkal dlouho, ale nějak nebyl čas. Vynadal mi, že mám nové auto, ale je zakentusené jak desetiletá plechovka. No zjebal mě pěkně. Takže to musím nějak aktivně a urychleně dát do pucu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super, měli jsme tady 2 dny šéfa z Zurichu a dneska chtěl, abych ho v 10hod vyzvedl z Intercontinentalu a dovezl do kanclu. A to se nemělo stát :feve: Dostal jsem pojeb za bordel v autě. Tak teď už to mám i nařízeno, mám týden na to, abych nechal vyčistit auto :kuk: Sakra, já už si to říkal dlouho, ale nějak nebyl čas. Vynadal mi, že mám nové auto, ale je zakentusené jak desetiletá plechovka. No zjebal mě pěkně. Takže to musím nějak aktivně a urychleně dát do pucu.

Jo a zakázal Ti tam kouřit!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super, měli jsme tady 2 dny šéfa z Zurichu a dneska chtěl, abych ho v 10hod vyzvedl z Intercontinentalu a dovezl do kanclu. A to se nemělo stát :feve: Dostal jsem pojeb za bordel v autě. Tak teď už to mám i nařízeno, mám týden na to, abych nechal vyčistit auto :kuk: Sakra, já už si to říkal dlouho, ale nějak nebyl čas. Vynadal mi, že mám nové auto, ale je zakentusené jak desetiletá plechovka. No zjebal mě pěkně. Takže to musím nějak aktivně a urychleně dát do pucu.

tak s tím bych se vůůůbec nechlubil!!! humus v autě a ještě tam kouřit.... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak super, měli jsme tady 2 dny šéfa z Zurichu a dneska chtěl, abych ho v 10hod vyzvedl z Intercontinentalu a dovezl do kanclu. A to se nemělo stát :feve: Dostal jsem pojeb za bordel v autě. Tak teď už to mám i nařízeno, mám týden na to, abych nechal vyčistit auto :kuk: Sakra, já už si to říkal dlouho, ale nějak nebyl čas. Vynadal mi, že mám nové auto, ale je zakentusené jak desetiletá plechovka. No zjebal mě pěkně. Takže to musím nějak aktivně a urychleně dát do pucu.

misto tech kecu o hovnu uz bys to mohl mit v cajku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

misto tech kecu o hovnu uz bys to mohl mit v cajku lol

jo, celej tejden od rána do večera makám a ty si myslíš, že mám pak ještě náladu se srát s čištěním auta o víkendu? Nemluvě o tom, že i o těch víkendech docela často něco dělám pracovně. Prostě je tam bordel za 3\4roku co na čištění či úklid nikdo nemáknul. Adekvátně tomu to vypadá. Já to zadával při posledním servisu do zakázky, ale frajeři se na to vysrali a ani na to nemákli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

misto tech kecu o hovnu uz bys to mohl mit v cajku lol

Moje rec... Udelal bych si tun chvili. Udelat si poradek v aute neni doba, jako treba rekonstruovat byt, takze myslim, ze by jsi si ji vazne mel udelat. Dalsi clovek, ktery mi potvrdil to, ze jak to neni jeho, sere na to! :palec2: :palec2:

Jinak AUTODR. tak tam by Tomas potreboval toto: :D

Program 5 1800 Kč

Kompletní čištění a mytí vozu program

Program 6 - TOP 3490 Kč

Program 5 + ošetření karoserie voskem, konzervace pneumatik, ošetření vnějších plastů tento program lze též nazývat předprodejní servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...