Přejít na obsah

tak.. me zas zajimaji penize:)


abado

Doporučené příspěvky

v anketě je jasně psáno, že má na mysli v čistým. 70.000,- čistýho je při dvou dětech 99.000 hrubýho.

Jo to jsem asi slepej já tam vidím" kolik kdo vydělá" a "kolik ti chodí měsíčně na účet" nic víc a nic míň. ;) ani o čistým ani o špinavím nic nečtu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem asi slepej já tam vidím" kolik kdo vydělá" a "kolik ti chodí měsíčně na účet" nic víc a nic míň. ;) ani o čistým ani o špinavím nic nečtu. ;)

kolik příjde na účet je myšleno určitě v čistým, protože v hrubým ti to na účet určitě nedorazí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě nikdo měsíčně peníze nedaní já je daním jednou za rok. Na účet mi chodí spoustu peněz ale není to má výplata, proto se ptám.

tak sory... a jop myslel sem to v cistym..a je me jasny ze nekdo prostze nedostava penize pravidelne kazdy mesic.. nekdo muze met za 2 tydny 200tisic a pak chvili nedela zas..ale tak takovych je malo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...