Přejít na obsah

KDO BY 100% PRIJEL


vittorio

Doporučené příspěvky

besidka neni nic co by te melo polozit...

500 spani, 500 jidlo, nejaka nafta, a piti podle toho kolik vydrzis no :) jenze za ty prachy to stoji ;)

kazdopadne presuneme asi na leto...

uvidíme co se s tím dá dělat,no ale jak říkám,přestavba plno peněz,rally moc nee ale ty oslavy potom jo,pak našetřit na deutsche a jsem v prd...,ted jsem vydal prachy na nový radio no,

řeknu to na rovinu,beru 16,stará mateřskou

nic,uvidíme podle datumu,ale spíš bych to viděl až na podzim,rád bych poznal lidi se kterými tu trávím čas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jiste ja bych si hned vzal benmzin :) treba aby mi ta sunkoidni 55kW zase zrala 8 litru, jak rad bych zase jezdil za osm misto 4.8 :)

:D co si to měl za šunku, já jezdim od 5,5 do 7,5 a když na to šlapu, tak 12, to si po tom šlapal asi hodně co? lol

tu urážku na šunkoidních 55Kw si beru osobně, minimálně do zítřka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že nalejeme si čistého vína řekneme to tak, jak to je. Seru na nějakou besídku v létě, když ty Vaše tlamy uvidím (tedy asi většinu) na ŠkodaHome srazu v Chabrech.

Tam se zase pozdravíme, až budeme 8 metrů od sebe, tak se pomluvíme a pojedeme v lepším případě domů, v horším do prdele :feve:

To jsem zvědavej, kterej vohnout se toh zase chytne? lol

Prosím Vás, kdo máte combi tak přijeďte, je to ostuda, když já s obyčejnou Lízou získávám pohár za třetí místo, protože více těch combajnů nepřijede

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že nalejeme si čistého vína řekneme to tak, jak to je. Seru na nějakou besídku v létě, když ty Vaše tlamy uvidím (tedy asi většinu) na ŠkodaHome srazu v Chabrech.

Tam se zase pozdravíme, až budeme 8 metrů od sebe, tak se pomluvíme a pojedeme v lepším případě domů, v horším do prdele :feve:

To jsem zvědavej, kterej vohnout se toh zase chytne? lol

Prosím Vás, kdo máte combi tak přijeďte, je to ostuda, když já s obyčejnou Lízou získávám pohár za třetí místo, protože více těch combajnů nepřijede

kalí vodu vojtěchu .... :p

No musím tak trochu souhlasit.. na léto asi nepojedu na besídku když jsou dovolené a hlavně už v květnu začínají srazy ... spousta lidí tachtí už v červnu pryč... a další věc.. hotel je v lokalitě campu a v létě to tam bude plné lidí a zrovna nechci abych ráno byl hrozně nasranej když nejaký typ se stanu si to pujde vyřídit s našema autama když zrovny pustím večer trochu hifi .... :aggressive:

Hlavní je ,že besídka vždy byla tokové zahajení a ukončení sezony a letní besídka no nevím ... ??? a dělat to po chabrech .. tak nevím ..

a viktoreee ... se musíš taky jednou obětovat když už nejezdíš na srazy... besídka bez tebe je na draka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že nalejeme si čistého vína řekneme to tak, jak to je. Seru na nějakou besídku v létě, když ty Vaše tlamy uvidím (tedy asi většinu) na ŠkodaHome srazu v Chabrech.

Tam se zase pozdravíme, až budeme 8 metrů od sebe, tak se pomluvíme a pojedeme v lepším případě domů, v horším do prdele :feve:

To jsem zvědavej, kterej vohnout se toh zase chytne? lol

Prosím Vás, kdo máte combi tak přijeďte, je to ostuda, když já s obyčejnou Lízou získávám pohár za třetí místo, protože více těch combajnů nepřijede

Krásně řečeno, doufám, že budem stát poblíž jako vloni, už se těším :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...