Přejít na obsah

Auto Elán Teplice


Lukascheck

Doporučené příspěvky

Čus nemáte někdo zkušenosti s Auto Elánem v Teplicích?? - jednání , služby atd....

joo, jednou jsem se objednal na výměnu gum stabilizátoru + geometrie, vzal jsem si na to dovču, páč mě nutili abych přijel dopoledne, když jsem tam dorazil, tak najednou zjistili, že nemají náhradní součástky a musel jsem odjet zpět, dovča v riti, gumy žádný, jednání na hovno, ale jinak super servis! doporučuji lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo, jednou jsem se objednal na výměnu gum stabilizátoru + geometrie, vzal jsem si na to dovču, páč mě nutili abych přijel dopoledne, když jsem tam dorazil, tak najednou zjistili, že nemají náhradní součástky a musel jsem odjet zpět, dovča v riti, gumy žádný, jednání na hovno, ale jinak super servis! doporučuji lol

Jojo taky poznatek.Jsem z Mostu tady jsou 2 servisy a z těch je mi na blití hlavně teda z Autoplusu tak koukám kam jezdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo taky poznatek.Jsem z Mostu tady jsou 2 servisy a z těch je mi na blití hlavně teda z Autoplusu tak koukám kam jezdit

Čau ja jsem z Mostu a jezdim do Velebudic do Lady tam delaj i škodovky ja tam byl s Octavii a v pohode a jeste jsem byl u ty opravy primo solidni chovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lada a škodovka?? Mají tam diagnostiku???

Jsem z Litvínova, ale jezdim do Žatce auto Kopta nemám žádné výhrady. Jinak ještě v Janově směr na Lounice tam jsou taky dobrý. Auto Ortman

Editováno: , autor: dandyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi budu vyjímka ale s Elánem mám velmi dobré zkušenosti velmi dobré jednání a ochota nakupuji tam pravidelně náhradní díly a také žádný problém když nemají tak objednají a vše je do druhého dne a samozřejmě mě o tom informují telefonicky takže já můžu vřele doporučit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi budu vyjímka ale s Elánem mám velmi dobré zkušenosti velmi dobré jednání a ochota nakupuji tam pravidelně náhradní díly a také žádný problém když nemají tak objednají a vše je do druhého dne a samozřejmě mě o tom informují telefonicky takže já můžu vřele doporučit :palec2:

Právě jsem slyšel na Elán chválu jak na příjem oprav tak na zásobení skladu.Známej tam byl asi před týdnem na té Jarní akci a říkal super, závady vypsali dali cenovej návrh a příjemný jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo taky poznatek.Jsem z Mostu tady jsou 2 servisy a z těch je mi na blití hlavně teda z Autoplusu tak koukám kam jezdit

jojo, to souhlasim, a nejen na blití, ale ještě na posrání, a v Mobilparku nemlich to samý, jezdím teď do žatce ke Koptovi, tam jsem spokojen, jednání slušný, ceny nižší, celkově to na mě působí věrohodněším dojmem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, to souhlasim, a nejen na blití, ale ještě na posrání, a v Mobilparku nemlich to samý, jezdím teď do žatce ke Koptovi, tam jsem spokojen, jednání slušný, ceny nižší, celkově to na mě působí věrohodněším dojmem

Chci se zeptat co je na tom Mobilparku tak spatneho me tam akorad odpuzuji ty ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat co je na tom Mobilparku tak spatneho me tam akorad odpuzuji ty ceny

Musíš vidět do toho pozadí jak Tě tam oškubou a nalžou Ti toho - dělal tam kámoš garančního technika a po ještě ve zkušebce koukal aby byl pryč prej takový levárny ještě neviděl.A v Autoplusu maj sice dobrý mechoše ale to jednání a ta namyšlenost to mi můžou skočit na hrb :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš vidět do toho pozadí jak Tě tam oškubou a nalžou Ti toho - dělal tam kámoš garančního technika a po ještě ve zkušebce koukal aby byl pryč prej takový levárny ještě neviděl.A v Autoplusu maj sice dobrý mechoše ale to jednání a ta namyšlenost to mi můžou skočit na hrb :aggressive:

tak tak, a ještě navíc tam přijedu na výměnu tyčky k dynamickému nastavení xenonů a mechanici na to čumí že to ještě nikdy neviděli, a co to je a k čemu to slouží, tak jsem se okamžitě sebral a upaloval pryč, rozesrat auto si tam nenechám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, a ještě navíc tam přijedu na výměnu tyčky k dynamickému nastavení xenonů a mechanici na to čumí že to ještě nikdy neviděli, a co to je a k čemu to slouží, tak jsem se okamžitě sebral a upaloval pryč, rozesrat auto si tam nenechám

Tak to diky kluci za upozorneni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat co je na tom Mobilparku tak spatneho me tam akorad odpuzuji ty ceny

Ono taky záleží na tom s jakým přáním přijdeš do Mobilparku a zda jsi ochoten za služby které od nich požaduješ zaplatit a nebo jestli tam přijdeš s tím že jim chceš do všeho kecat a podobně.A co se týče cen nebudu říkat že jsou levný všechny autorizované servisy jsou dražší než nějací šmoulové v garáži ale máš tam určitou garanci kterou ti šmoulové rádoby mechanici v garáži určitě nedají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky záleží na tom s jakým přáním přijdeš do Mobilparku a zda jsi ochoten za služby které od nich požaduješ zaplatit a nebo jestli tam přijdeš s tím že jim chceš do všeho kecat a podobně.A co se týče cen nebudu říkat že jsou levný všechny autorizované servisy jsou dražší než nějací šmoulové v garáži ale máš tam určitou garanci kterou ti šmoulové rádoby mechanici v garáži určitě nedají

No to je pekny zrovna jdu zitra na servisku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT, ale když už tady řešíte servisy v Teplicích, tak by mě zajímal aut.ser. Jelínek naproti Olympii. Na mě působí tento servis docela v pohodě, tak jáké máte zkušenosti ? ;)

Tak jsem byl dneska v Elánu se objednat na rozvody.Jdu hned v pondělí a na materiál mi dalu slevu a jednání super.Můžu doporučit ještě písnu v pondělí po zákroku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , tak jsme byl dnes v Elánu na výměně rozvodů a jen jsem čuměl - příjemný lidi , nabídli mi odvoz do Mostu, když jsem řek že se zdržím tak mi nabídli pití no kam se serou ty kreténi v těch mosteckejch servisech takže mohu jen doporučit.Jo a auto mi dali umytý - zdarma a umytý motor ten jsem si teda zaplatil ale je jak novej :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , tak jsme byl dnes v Elánu na výměně rozvodů a jen jsem čuměl - příjemný lidi , nabídli mi odvoz do Mostu, když jsem řek že se zdržím tak mi nabídli pití no kam se serou ty kreténi v těch mosteckejch servisech takže mohu jen doporučit.Jo a auto mi dali umytý - zdarma a umytý motor ten jsem si teda zaplatil ale je jak novej :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

tak to čumim, to se s mostem nedá srovnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo říkám i to jednání opravdu na úrovni značkovýho servisu a jak psal Bazz něco objednáš a hned jak to dorazí Ti volají to v Mostě Ti zavolaj až když je na tom vrstva prachu a už to dávno nepotřebuješ :aggressive:

a cenovka, pro porovnání (řemen + Ňáký kladky)? já jsem dával kolem 7 v jelínkovi i s prací 8hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorri pánové ,ale k Jelínkovi bych nedal ani sekačku na trávu vím jak to tam chodí hlavně ty mechanici nic moc dost se to tam střídá jestli můžu doporučit tak raději ten Elán lol:palec2:

jo, vim o tom, naštěstí mi to dělal jeden starší snad slušný mechanik, ale už jezdim jinam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...