Přejít na obsah

!!! Zase jste moc aktivní !!!


Palo

Doporučené příspěvky

Proč celou HOSPODU nepřesunete? Navrhuju třeba na server o MP3-jkách, co vy na to???

Hospoda je od toho, že se tam probírá a sežene vše. Jestli to nevíte, tak víte hovno a vy ho opravdu víte. A napomenutí si strčte někam, prostě mám pravdu a píšu to upřímně.

Já v životě V nebo NA LAMPÁRNĚ nebyl, ale v HOSPODĚ jo, dokonce jsem tam makal, tak že vím o čem píšu. Tolhe asi v Kosovu, Americe a na bazéně při vodním pólu nebylo dáno k obeznámení, že? :help:

Já vás nechápu vy NADLIDÉ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plně s tebou souhlasím a už před časem jsem tady vedl s iniciativním nadjedincem pře. Holt někomu to dělá dobře, eviděntně se taky nudí. Raději už nic psát nebudu, protože bych byl neslušný. V podstatě si stojím za tím, co už jsem před časem napsal, nic se na tom nezměnilo, jen čas ukázal, že jsem se nespletl ani malinko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč celou HOSPODU nepřesunete? Navrhuju třeba na server o MP3-jkách, co vy na to???

Hospoda je od toho, že se tam probírá a sežene vše. Jestli to nevíte, tak víte hovno a vy ho opravdu víte. A napomenutí si strčte někam, prostě mám pravdu a píšu to upřímně.

Já v životě V nebo NA LAMPÁRNĚ nebyl, ale v HOSPODĚ jo, dokonce jsem tam makal, tak že vím o čem píšu. Tolhe asi v Kosovu, Americe a na bazéně při vodním pólu nebylo dáno k obeznámení, že? :help:

Já vás nechápu vy NADLIDÉ :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mas recht pane !!! :palec2: :palec2: :palec2:

... ale nedej boze abych ja byl moderator :D To by bylo teprv tooooco :D HAHA ... se nestane takze klid ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Myš, už mne fakt neser (já to jinak napsat a říci neumím - chci aby ti to došlo). Když je to HOSPODA a je tam napsáno pokec OC atd. , tak to je pokec, jásný?

Dále jsou tam vypsáni moderátoři, kteří s tou HOSPODOU mají co do činění, ty tam nejseš.

Rozumíš tomu, nejseš tam napsán. KONEC

Svoje LAMPÁRNY si naplň čím chceš

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden comment bych přece jenom měl, pokud se to někomu nepozdává, přesunu tohle téíma do admin sekce ať se to tam probere a nějaký admin to pak může změnit dle hlasu většiny.

nejlíp uděláš, když přestaneš bejt chytrolín a nebudeš si cokoliv dokazovat... Jak jsi si už asi všimnul, tak nejen mně, ale i řadě dalších lezeš na nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Myš, už mne fakt neser (já to jinak napsat a říci neumím - chci aby ti to došlo). Když je to HOSPODA a je tam napsáno pokec OC atd. , tak to je pokec, jásný?

Dále jsou tam vypsáni moderátoři, kteří s tou HOSPODOU mají co do činění, ty tam nejseš.

Rozumíš tomu, nejseš tam napsán. KONEC

Svoje LAMPÁRNY si naplň čím chceš

hele, on už je teď vekej kluk, když teď moderuje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávno tomu bylo pradávno, když jsem něco podobného navrhoval jednomu adminovi, ale byl v tom nějaký technický problém (místnost pro moderátory a adminy). Takže je vše veřejné :palec2:

NJN co naděláš, ale stejně ti moc nevěřím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nějakej admin změňte, podle mě je Lampárna taky zbytečná, prt. mi to přijde jako dublování a je klid.

Nejvíc se vždycky číli Vitto co to zas je v jeho OC hospodě, mě je to jedno, já chodím i tam i tam.

Tak to je správné, vidíš že se na něčem shodneme.

Ano i podle mne je LAMPÁRNA zbytečnost, alespoň pro nás z OC určitě, když máme svoji malou, začouzenou a prochlastanou HOSPODU.

VITTO ať maká a neremcá, platíme ho snad málo? lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rad bych vam jenrek ze lamparna je provsechny, ovsemhospoda je historicky neco co do OC patri a proto je tady hospoda a lamparna zaroven, ne vsichni chodi dohospody a to predevsim ti kdo maji fabky,supy apodobne.

hospoda mela byt jako neo co se resi hlavne mezi lidma z OC, vzpomente si co bylo jeste na TF. treba tema fotky motoru me uz prislo moc, posledni dobou se tady hazej temata jak pri okurkovy sezonu, ale co uz, me je toburt, ale to tema s motorama mi prislo skoda nedat do placu i tem co sem nechodi

to ze nechodite jinam nez do hospy a nechodite ani na stranky je vas problem :) delejte si co chcete :)

mischicka hiri premirou aktivity, to sme si vsimli a kdyz sem videl ze behem jednoho dne z hospy presunul 8 temat, malem sem spadl pod stul, urcite bych mu navrhoval at se trosku zmirni

moderatora dostal pro OII a pro pravopis, ale moderator muze upravovat vsude, proto presunul i veci h hospy - to jako vysvetleni k tomu ze neni napsanej u hospy ;)

ovsem pan tomasB pokud sis ty nevsiml, tak ty taky spoustu lidi seres, tak zrovna vod tebe bych se tomu vysmal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...