Přejít na obsah

RS přední nárazník


zdeno77

Doporučené příspěvky

co myslite,koupil sem RS předni naraznik na o2 ale je bez odstřiku,tak nevym jestli to mam tak nechat nebo je tam dodělat at to vypada jako origo? bude to tam jen nalepene,nefunkčni. Jestli to beznich nebude vypadat blbe,co vy nato?

Přeci nejvíc záleží, jak se to líbí tobě, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co myslite,koupil sem RS předni naraznik na o2 ale je bez odstřiku,tak nevym jestli to mam tak nechat nebo je tam dodělat at to vypada jako origo? bude to tam jen nalepene,nefunkčni. Jestli to beznich nebude vypadat blbe,co vy nato?

Nač zbytečně řezat do nárazníků a kupovat za 300kč dvě pytloviny:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš xenony? ano? dej je tam. ne? nedávej. jednoduchý.

jinak snad tam máš i nějaký odpovídající kola a sníženej podvozek, když tam hrneš RS nárazník.

kola mám 17,podvozek sniženej nemám ale každy kdo překopava narazniky ho taky sniženi nema.Ale jak se tak koukam tak sem RS naraznik bez odstřiku neviděl.Tak at nejezdim jak unikat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak tohle víš?

sám mám sníženej podvozek i bez RS nárazníků, který mi na auto nesmí

tyhle tendence nějak přestávám chápat. origo RS na 17kách vypadá divně, neorigo RS bude to samý

tak divně mužeu vypadat i kola 18 z RS na klasicke O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kola mám 17,podvozek sniženej nemám ale každy kdo překopava narazniky ho taky sniženi nema.Ale jak se tak koukam tak sem RS naraznik bez odstřiku neviděl.Tak at nejezdim jak unikat.

a kde to tam má napsaný? nikde. navíc jaký rozpitvávání? co ty o mě víš, poslední dobou jsem tu jenom o víkendu a snažim se ani moc nerejpat. jde jenom o to, že jsem na tyhle věci nemocnej, auto má bejt co se týče designu čistý a někdy méně znamená více a poslední dobou mam taky pocit, že spousta lidi narve na auto RS nárazníky a neřeší zbytkový doladění a pak ty auta vypadaj spíš vtipně než hezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde to tam má napsaný? nikde. navíc jaký rozpitvávání? co ty o mě víš, poslední dobou jsem tu jenom o víkendu a snažim se ani moc nerejpat. jde jenom o to, že jsem na tyhle věci nemocnej, auto má bejt co se týče designu čistý a někdy méně znamená více a poslední dobou mam taky pocit, že spousta lidi narve na auto RS nárazníky a neřeší zbytkový doladění a pak ty auta vypadaj spíš vtipně než hezky

Nevím no zatím mi chodí auto spíš okukovat než se posmívat, ale kdo ví co mají v hlavě. Hlavně se nerozčiluj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohlo mě napadnout, že to budeš mít udělaný podobně. jinak jsem maximálně v klidu, jsou to vaše auta

Přesně tak já bych zase nelakoval původní nárazníky nevím přijde mi to zbytečný, ale zbytečně bychom se dohadovali. Hlavně, že se nám líbí naše vlastní auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, dejte si tam klidně nárazníky z Veyrona, určitě to bude bomba. mám kola 18 z RS a nalakovaný origo původní plasty z nárazníků a podle mě je to o moc lepší než lepit na jebkózní motorický verze nárazníky z ostrých verzí. myslete si o mě co chcete, ale nechci dělat z auta něco co není, protože jsem na něj neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co myslite,koupil sem RS předni naraznik na o2 ale je bez odstřiku,tak nevym jestli to mam tak nechat nebo je tam dodělat at to vypada jako origo? bude to tam jen nalepene,nefunkčni. Jestli to beznich nebude vypadat blbe,co vy nato?

Tak to mužem ukončit,mám rozhodnuto :palec2: mam chunkčni odstřiky světel,a i vpředu i vzadu parkovaci senzory.Zitra to de na lak.Pak sem hodim fotky. :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně moje Oct, stala tolik co RSko a neni to o tom že na to NEMAM ale že chci třeba něco jiného a doplním to tým co se mi líbí, nevím trochu ti nerozumím v tvých nazorech a promin zdají se mi trochu DEBILNÍ

takže ty si koupíš normál verzi za cenu RS a pak na ní nandáš RS doplňky? no a pak že moje názory jsou debilní (naštěstí nejsem tak omezenej, abych si o každým, kdo má jinej názor hned myslel, že je debil). nějak nechápu snahu některých srát se do diskuzí, který se jich netýkaj.

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ty si koupíš normál verzi za cenu RS a pak na ní nandáš RS doplňky? no a pak že moje názory jsou debilní (naštěstí nejsem tak omezenej, abych si o každým, kdo má jinej názor hned myslel, že je debil). nějak nechápu snahu některých srát se do diskuzí, který se jich netýkaj.

Chlapi nehadejtese :aggressive: mam eště jeden dotas,na těch strych naraznicich sem měl zastarky.A tet nevim jestli je tam dat i po vymeně narazniku na RS nebo ne? ale mam strach ze když dam ti předni dolu jestli nezustanou podnima škrabance.zadni se sundavaji s narznikem.v serisu mi doporučil je tam nechat,ale nevim jesti to nebude vypadat blbe když bude cele auto v barve a zasterky černi plast? co vy nato? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nehadejtese :aggressive: mam eště jeden dotas,na těch strych naraznicich sem měl zastarky.A tet nevim jestli je tam dat i po vymeně narazniku na RS nebo ne? ale mam strach ze když dam ti předni dolu jestli nezustanou podnima škrabance.zadni se sundavaji s narznikem.v serisu mi doporučil je tam nechat,ale nevim jesti to nebude vypadat blbe když bude cele auto v barve a zasterky černi plast? co vy nato? :help:

Jestli mate nake fotky RS s zasterkama tak ukašte at si udělam představu :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...