Přejít na obsah

Tuning sraz Vysoké Mýto 16. - 17. 5.


Doporučené příspěvky

jj právě, to je nejlepší, no snad to stihneš a pojedeš, nejlíp i s Márou, tak se ho poptej a ukecej ;) Přidal bych se k vám v těch SY a pak bysme jeli spolu do Liťáku, ten znám dobře, takže buď by sme se přidali ke zbytku nahoře u pumpy, nebo dole u světelný u Lídlu, to už je jedno a pak všichni hůra směr VM :) Zní to suprově, tak snám nám to všem vyjde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejvi 99 odkud přivalíš?? Já mám sraz s Dannysem v Litomylši na benzince Eurooil. Je to hned po pravé starně ja kse přijede do Litomyšle od Brna. Pokud se k nám ještě někdo připojí bude to jednině dobře. Pak bych dal sraz jak psal Lugo ve Vysokém Mýtě u Lídlu. Je tam velkej parking a málo aut. Pak společně všichni vyrazit směr párty. Jinak musíme to píchnout vedle sebe. Jinak to nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For Jirka RS: Dobře, dojel bych taky na tu stanici Eurooil a pokud to tady pan Lugo stihne, tak i s ním ;) Jen pak musíme ještě kromě počasí dohodnout hodinu :) Tak kolem 10:00 - 11:00 si myslím, že by to bylo OK, pač né každej to má kousek, tak ať nemusej vstávat zase ráno v nějakou nelidskou hodinu :) Já to mám do Mejta tak 60km, což ještě jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě i NORS jsou vítání. Fábie jako fábie. Hele my sme s Dannysem plánovali srazík kolem 11h u čerpací stancie Eurooil v Litomyšli. Čím víc tím líp. Takže pak se dohodnem přesnějc kolik se nás sejde. Aby sme někomu neujeli. Já to snad do té 11h. stihnu. A pokud ne tak mě budete držet fleka. Ale měl bych to na 95% stihnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lugo tu tvoji NORS stejně budou všichni brát jako RS. Takže to máš jedno :palec2::palec2::palec2: Jinak hele po Litomyšli sem párkrát viděl jet žlutou fábku která t oměla dokonale předělaný na RS ale když jela kolem mě tak sem se divil že v tom nerachotí Pumpe-Duse :):) Nebyl si to náhodou ty?? V poslední době sem jí vůbec neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci a na mne ste zapomeli ????Ne delam si srandu :)

Samozrejme pokud vyjde cas a pocasi,nechci si spinit podbehy ;) tak me tam taky cekejte se Supikem.... :)

Byl sem loni a supr...sprinty byli jen 200m coz ale nechapu je tam dost mista na 400m pry letos bude 400m a jak rikaji vsichni organizatori VM udalo velky pokrok co se tyce kvality srazu proto i to TC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tam taky v pátek zastavím abych měl už lístek na sobotu. Já bych jel dřív ale prostě dřív t oasik nestihnu. To uvidím až v sobotu ráno. Prostě já pak v pátek večer sem hodím time v kolik bude srázek v Litomyšli na pumpě a kdo přijede přijede a kdo nepřijede tak nepřijede a sejdeme se na fleku. Chtělo by to ale někoho kdo tam bude první tak aby zabral pořádnej plac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tam taky v pátek zastavím abych měl už lístek na sobotu. Já bych jel dřív ale prostě dřív t oasik nestihnu. To uvidím až v sobotu ráno. Prostě já pak v pátek večer sem hodím time v kolik bude srázek v Litomyšli na pumpě a kdo přijede přijede a kdo nepřijede tak nepřijede a sejdeme se na fleku. Chtělo by to ale někoho kdo tam bude první tak aby zabral pořádnej plac

No tak to tam v pátek můžeme jet spolu se podívat.Když by jsi byl pro. Někde bychom se mohli sejít a omrknout to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...