Přejít na obsah

Baníček


Alf

Doporučené příspěvky

Spaaarta Praha, Spaaarta Praha, Spaaarta Praha

Jezis jen to ne !! To co predvadeji na hristi je tragedie, a kdyz si pak clovek veme, ze maj rozpocet, ze si muzou koupit kterehokoliv hrace z ceskeho klubu a kazdej tam pochopitelne chce, tak kdyz pak vidim co hrajou tak je mi zle !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká tragedie? Podívej se třeba jen na gólovou statistiku ;) Že se ti jejich hra nelíbí a nefandíš jim za to já nemůžu, já bych zase nemoh fandit Baníku...

Ja nefandim ani Baniku ani Sparte to jen na uvod. Golova statistika ? Tim myslis co ?

6 remiz z toho tri krat 0:0 a 7 vyher o jeden gol ? Jako sorry, ale na to co maj za hrace a jakej maj rozpocet to je proste tragedie a hlavne neda se na to koukat, proste hruza. Vsak jakakoliv evropska soutez mluvi o kvalite jeji kvalite, bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo mi o to tady rozpoutat debatu o to kdo je lepší ale jak se má fandit, a myslím že Baník má nejlepší atmosféru na stadionu. -_-

Máš pravdu fanoušci s Ostravy nemají konkurenci ve fandění jsou nej a stojí to za to tam chodit lollol kdyby to tak bylo všude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuli takovejm curakum na stadionech tam sou policajti za nase dane... misto aby byly v ulicich kde se krade atd...

..zadny policajty bych tam nezval, at se pozabijej a bude klid... fuck

Njn a kdyz pak vidis nejake vylizlo co tam beha po travniku jako je Repka tak ten tem na tech tribunach jde vazne prikladem ;) Proste zakazat mu hrat hotovo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis jen to ne !! To co predvadeji na hristi je tragedie, a kdyz si pak clovek veme, ze maj rozpocet, ze si muzou koupit kterehokoliv hrace z ceskeho klubu a kazdej tam pochopitelne chce, tak kdyz pak vidim co hrajou tak je mi zle !!!

Tak tos napsal Michale trefně. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zase ukázal BANÍČEK JAK SE HRAJE FOTBAL :p a jediné co mně naštvalo bylo to jejich trapné smrt baníku při té minutě ticha za fanouška :aggressive: hrajou si na inteligenty slavní fanoušci sparty a jsou to pro mně obyčejní tupci :aggressive::aggressive:

Jojo idioti ... a opet hra Sparty .... tragedie ... naprosto smesnej vykon ... sem zvedavej co nam k tomu povi ten chytrak co se tu Sparty zastaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo idioti ... a opet hra Sparty .... tragedie ... naprosto smesnej vykon ... sem zvedavej co nam k tomu povi ten chytrak co se tu Sparty zastaval.

myslím že nic raději nebude psát protože dnes to viděl a slyšel ty ubožáky s Hlavního města,dělají ze sebe inteligenty a jsou to ubožáci kteří nemají ani trochu úcty. :aggressive::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...