Přejít na obsah

Baníček


Alf

Doporučené příspěvky

A dopadlo to tak ;) Sparta to zas pos.... ;) Tak kdepak je ten hrdina co nam to tu vykladal ?

Zřejmě máš na mysli mě, nějaký chytráky a hrdiny si nech na doma, rozhodně nemám tolik času jako ty, abych tady vysedával každej den a všechno prohlížel ;)

Řepka možná vocas je, ale to co předváděl ten zmrd bylo jednoznačně na žlutou... Poslední dva zápasy opravdu za moc nestály (to mám z doslechu, protože jsem je bohužel ani neviděl), ale když je ten Baník tak skvělej tak proč není před Spartou nebo ještě lépe proč není první? Proč chytráku...

EDIT: ještě takovej dodatek, kde hrál dříve Řepka, ano byl to slavnej Baník kde ho to zřejmě naučili... :D

Editováno: , autor: one-z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo mi o to tady rozpoutat debatu o to kdo je lepší ale jak se má fandit, a myslím že Baník má nejlepší atmosféru na stadionu. -_-

Svého času mělo ( a snad bude zase mít ) NEJ fanoušky BRNO !!!! to mu Baník nesahá ani po kotníky !!!!! Když se hrávalo za Lužánkama ( opět se opakuju a zase hrát snad někdy bude ), tak tam chodilo na fotbal běžně cca 30 tis. ( na "nějaké" Budějky ) a když dojela Sparta, Baník apod. bylo tam 40 tis. !!!!! a to byla teprve atmosféra...samozřejmě čo bolo, to bolo....teď má asi nej fandy Baník no, hlavně co do počtu a atmosféry...nepočítám primitivy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuli takovejm curakum na stadionech tam sou policajti za nase dane... misto aby byly v ulicich kde se krade atd...

..zadny policajty bych tam nezval, at se pozabijej a bude klid... fuck

A nejhorší je, že většina policajtů tam byla z volna ( kdo zná zákon o služebním poměru, tak to maj do 150ti hodin ) !!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

banicek nejlepsi u nas proste to nezaprete :-D Fotbal ktery ted predvadi je krasny a Ruda je tez nejlepsi :-D jen do toho a smeteme i tu Slavii...Jo a koukal sem ze tu je debata i o Sparte :laugh.gif :laugh.gif :laugh.gif K te se nebudu vyjadrovat...nechapu jak nekdo muze byt spartan...bych se za to stydel i v posteli :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...