Přejít na obsah

Budíky - které?


dadacek

Doporučené příspěvky

Tak chlapy mám ještě jinej dotaz..

Našel jsem člověka z Brna co je schopen mi to tam všecko nahodit :)

čili budík s maxíkem nakodovat, snad i "odemknout" funkce navíc atd..

Ale ptal se mě jaký ty budíky chcu?

Čili je teda nějaký rozdíl?

Mám 1.6 MPi, ale nevadili by mi ani budíky z RSka.. Už teď mám otáčky a ryclost orámovanej stříbrným kroužkem jako RSka [non Maxik verze] (je to normální nebo to někdo měnil ? .)

Rok výroby je 2006.

Čili je jedno jaký budíky tam půjdou nebo jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ITT: no to nevím :) uvidíme.. On to nemyslel asi přímo k maxíkovi, ale spíš že s VAGem pozapíná nějaký věcičky atd..

Uvidíme.. ovšem zajímá mě, cvo mu mám říct za ty budíky.. Nejsem si totiž jist tou kompabilitou MR mezi sebou.. někde se tu něco podobného probíralo tuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko tak jsem tomu borcovi napsal co mi to sežene, tak uvidíme :)

Výsledek dám určitě vědět :)

Jinak v servise se nemaj k sdělení PINu :(

No jasny, ted uz to delaj vsechno online pres VW a PIN se uz nezadava ale u vseho se dela zakladni nastaveni,servo rizeni,ESP,ABS...! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapy mám ještě jinej dotaz..

Našel jsem člověka z Brna co je schopen mi to tam všecko nahodit :)

čili budík s maxíkem nakodovat, snad i "odemknout" funkce navíc atd..

Ale ptal se mě jaký ty budíky chcu?

Čili je teda nějaký rozdíl?

Mám 1.6 MPi, ale nevadili by mi ani budíky z RSka.. Už teď mám otáčky a ryclost orámovanej stříbrným kroužkem jako RSka [non Maxik verze] (je to normální nebo to někdo měnil ? .)

Rok výroby je 2006.

Čili je jedno jaký budíky tam půjdou nebo jak?

No RS ciferníky do svého kombipřístroje jen tak dát nemůžeš, protože RS kombipřístroj má jiné krokování km-tvůj budík má max. 240, RS na stejné dráze ručičky má max 270, má jemnější krokování.Musel bys mít celý kombipřístroj RS a možná i snímací čidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No některé firmy maj divné postupy že.. Viz. postoj ke sdělení PINu škodovky..

Rosto proč by to nemělo jít, když to tu jiní mají? RS budíky v non RS verzích.. že to má víc na tacho vím, ale to by snad neměl být problém..Nikdo nepsal, že by s tím něco měnil..

Každopádně ty chromovaný kolečka okolo se mi tam líbí a to má přeci jenom RS?

No uvidíme jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No některé firmy maj divné postupy že.. Viz. postoj ke sdělení PINu škodovky..

Rosto proč by to nemělo jít, když to tu jiní mají? RS budíky v non RS verzích.. že to má víc na tacho vím, ale to by snad neměl být problém..Nikdo nepsal, že by s tím něco měnil..

Každopádně ty chromovaný kolečka okolo se mi tam líbí a to má přeci jenom RS?

No uvidíme jak to dopadne.

Když dáš jen RS ciferníky do svého origo přístroje, bude ti to ukazovat špatně rychlost protože RS má v tachu jiné cejchování a jiné krokování ručičky-naštěstí ti to bude ukazovat víc než ve skutečnosti pojedeš takže pokuty nehrozí.Já jsem si u své Okiny chtěl také vyměnit jen ciferníky a v práci mě rychle vyvedli kolegové z omylu, že je to nesmysl, že musím mít celý RS kombipřístroj.Ten mi sice dali ale ještě jsem ho nenamontoval takže prakticku zkušenost zatím nemám.

Editováno: , autor: Rosta1.8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě též vyvedli z omylu.. jak známej tak servis.. fakt se tam musí měnit pár věcí = nevyplatí se (aspon ne mě)..

Ale zase mě servis potěšil, že jak si donesu budíky s Maxem tak mi je namontují za cenu práce :) Kod imobilizeru si zjistí a já to mám bez práce :D

Takže jen sehnat budíky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapy mám ještě jinej dotaz..

Našel jsem člověka z Brna co je schopen mi to tam všecko nahodit :)

čili budík s maxíkem nakodovat, snad i "odemknout" funkce navíc atd..

Ale ptal se mě jaký ty budíky chcu?

Čili je teda nějaký rozdíl?

Mám 1.6 MPi, ale nevadili by mi ani budíky z RSka.. Už teď mám otáčky a ryclost orámovanej stříbrným kroužkem jako RSka [non Maxik verze] (je to normální nebo to někdo měnil ? .)

Rok výroby je 2006.

Čili je jedno jaký budíky tam půjdou nebo jak?

čau chtěl bych se zeptat jestli už máš budíky s maxidotem jestli by jsi nesdělil nějaké info...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat za kolik máš možnost ho koupit a v jakým autosalonu ti ho namontují a pokud možno za kolik díky moc za odpověd

Já jsem koupil panel přístrojů s MaxiDOTem za 2700 tady na fóru a v servisu mi ho bez problémů namontovali za 800Kč.

PIN jsem měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...