Přejít na obsah

Po zvednutí auta svítí ABS


armos

Doporučené příspěvky

Čau,

vždycky když zvednu auto na hever, tak mi pak svítí kontrloka ABS. Ale jenom nějakou dobu, druhej den po nastartování už je to v pořádku. Pojistky nad baterkou jsem čistil. Myslíte, že je mám čekat problém s čidlem nebo s vedením k čidlu nebo nebo to bude něco jiýho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim vyvěšením mi to připadá nejpravděpodobnější. Bohužel na VAG se v nejbližší době nedostanu. Zvedal jsem to normálně sériovým heverem a jednou jsem to pozvedal na dva špalky (celej předek ve vzduchu, dělal jsem startér).

Ještě mě napadlo, jestli to nedělá, když odpojim baterku, něco dělám a zase zapojim, tak si PP pamatuje chybu ABS (která se kdysi objevila) a po připojení baterky se rozsvítí kontrolka ABS a potom PP zjistí, že chyba se neobjevuje a kontrolku nerozsvítí. Je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
S tim vyvěšením mi to připadá nejpravděpodobnější. Bohužel na VAG se v nejbližší době nedostanu. Zvedal jsem to normálně sériovým heverem a jednou jsem to pozvedal na dva špalky (celej předek ve vzduchu, dělal jsem startér).

Ještě mě napadlo, jestli to nedělá, když odpojim baterku, něco dělám a zase zapojim, tak si PP pamatuje chybu ABS (která se kdysi objevila) a po připojení baterky se rozsvítí kontrolka ABS a potom PP zjistí, že chyba se neobjevuje a kontrolku nerozsvítí. Je to možný?

tak to zvedej pri vyp. zapalovani lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...