Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Tak jsem dostal svojí první pokutu v životě. :wallbash: Jedu si v klidu a zvoní mi telefon. Zvednu ho jako x krát před tím a telefonuji :smich: .

Jenže ve vedlejší silnici stáli poliši. Telefon položím a jedu dál. Jenže poliši vyrazili za mnou. Jedem jedem a já posranej najednou mě začli předjíždět a tak jsem si trošku oddychl jenže mě předleji a pustili maják a byl jsem v prdeli,

Tak jsem vystoupil, abych na nej nekoukal zespoda lol . Doklady občanku a řidičák. A pane teď vám položím důležitou otázku víte co jste spáchal?(vzpoměl jsem si na jeden pořad v tv)

Vím telefonoval jsem. Policista udiveně kouká tak to jste mě překvapil. Čekal jsem, že budete zapírat jako všici. Pak ještě, že nesvítím říkám to jsou světla pro denní svícení. Ptá se nejsou to mlhovky říkám ne má to i homologaci. Říká tak to je v pořádku. A byl jste připoutaný říkám byl on to je dobře já jsem si nevšiml jestli jo nebo ne. A tak říká to bude za litr a 3body za telefonování. Tak jsem do něj začal hustit jestli by to nešlo domluvou a tak, že jedu do Ženevy a neměl bych ani na benzín. On říká bohužel dnes už nejde domluvou nic. Tak do něj hustím a hustím, že už to neudělám a tak.

A tak nakonec říká, tak že jste se přiznal a choval se slušně. Dám vám to za 500Kč bez bodů napíšu tam za nevěnování se řízení. Ale nikomu to neříkejte.

Tak aspoň, že tak, ale nasere to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabiak: ty wole...tak to byla dobrá story.Mě by zajimalo kdybych to popřel jak by mě to dokazovali??? Museji mit nějaký důkaz nebo ne? Jinak díky tomu že ses choval slušně tak to dopadlo dobře.Přece jenom jsou to taky lidi :)

Dokazovat ti nic nemusí (tudíž důkaz netřeba), pokud s přestupkem nesouhlasíš, jedoduše vše vyřeší oznámením přestupku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem právě někde slyšel v nějakém pořadu, že se má člověk přiznat že pak jsou mírnější. Jen my trochu vrtá hlavou jestli za mnou třeba nejeli jen kůli těm světlům a nepřiznal jsem se zbytečně, přece jenom jsem měl mobil v ruce na druhé straně než stáli, ale je to už jedno. Asi mě viděli myslím že jsem se na ně ještě podíval když jsem jel kolem.

jj dokazovat nic nemusí.

Bylo to poprvé a bylo to krásné byl to letec :smich: . Hensfree možná pořeším, ale stejnak bych to tam furt musel zasouvat nebo zapínat bluetooh a na to bych stejnak zapomínal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabiak:

No co si budem povídat, když tě někdo evidentně vidí a ty mu do očí lžeš, tak jak by jsi se k němu zachoval ty osobně? ;) ...je to o lidech ale ten telefon je stryktně danej a pokuta za něj je 1000,-Kč + bodíky. Jináč hádat se a nechat se oznámit není moc "výhodný" platí se samotné projednání přestupku + přestupkovou komisí udělená pokuta. Skrátka a jednoduše - handsfree se vyplatí :palec2:

Byl to letec?...Renééé? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Passaty v Praze a zúžená magistrála k tomu :doh

jednoznačně chtějí Prahu ucpat a otrávit lidi, nic jiného v tom nevidím, jejich konstatování, že zúží Legerovu ul. o jeden pruh, aby lidé v ní bydlící nečichali tan smrad z aut je zavádějící, je jasné, že kolona nebude po Nuselský most, ale někde až po Chodov či dále a nebude to od 7hod. do 19hod. ,ale bude to od 5.30hod. do 22hod., nic jiného to neudělá,, není pořádný obchvat ani podjezd Prahy nemají, tak nevím o co se snaží, Jižní spojka pořád stojí, magistrála v obou směrech taky, nábřeží jak by smet, tak teď ucpou i zbytek a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak lol

Když přijíždíš do prahy a vidíš totálně stojící jižní spojku tak ani jinou možnost nemáš a ještě vymýšlí kokotiny s odůvodněním že je třeba ověřit jak to bude vypadat v roce dvatisícemilion až udělajímožná ty tunely :ble

Už teď to stojí přes celej Nuselák, tak nevím co čekají, snad se jim bleskově rozsvítí a uvědomí si co zakokotinu vymysleli lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...