Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Osoba blízká stále funguje....z jedný strany to je jen "výhybnej manévr" pro piráty silnic ale bez ní by to bylo taky težký - myslím se že ještě dlouho fungovat bude.

To ani z zrušit nejde. To je jen přání pár lidí. Já pořád tvrdím, že motorkáři jsou oproti mně ve výhodě, protože na úsekovém měření jako je např. v Praze, se bere RZ vozidla a ksicht řidiče ze předu, která motorka má RZ ve předu, kde je vidět ksicht řidiče pod přilbou? Tak že nepostižitelné.

A na víc by mne zajímalo, jak je to s tím úsekovým měřením rychlosti? Přece když se měří rychlost, tak je to ta okamžitá, kdežto na úsekovém měření jde o rychlost průměrnou a do té je orgánům podle mne hovno :feve: (asi vznesu dotaz do příslušných míst) lol

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, či to tu už bolo... http://xman.idnes.cz/rychla-kola-v-akci-je...4_xman-styl_fro

"Netrestáme ale každou maličkost, jak si někdy lidé myslí. Zaměřujeme se na závažnější přestupky, nedáváme pokuty za padesát pět v obci nebo sto čtyřicet na dálnici. Také nevytáhneme jednoho řidiče z kolony aut, která jede konstantní rychlostí převyšující tu maximální povolenou. To by bylo nefér," zdůrazňuje hlídka rozumný přístup k věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pro Romana :smich:

"Nejlepší je na tomhle systému měření fakt, že ho nezachytí sebelepší antiradar. Nedávno jsme zastavili pána, který měl podle svých slov namontovaný přístroj za třicet tisíc. A stejně na nás nepřišel," usmívají se policisté. Radary jsou založeny na pasivním principu. Nevysílají tedy žádný signál, který by mohly detektory zachytit či rušičky odrazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mišo: to už jsem psal Palo ale pak dodal že to dodatečně zjistí na patřičných místech.Jinak to je špatny...

Tak že ten systém opravdu pracuje tak, jak jsme se bavili. To znamená pouze záznam dig. kamerou a porovnává rychlost ze záznamu s rychlostí vlastní (schváleno a ověřeno českým metrologickým úřadem). Tak že tam žádný signál ani podobné věci nejsou, tak že to ani ten tvůj ani jiný antiradar nezachytí. Na těch motorkách jsou laserové měřící zařízení ;)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,je to pravda ale v některých připadech kde jsou nesmyslny značky a značení tak Ti to pomůže.Mě to zachránilo minimálně třikrát a naposledy před českýma hranicema na Slovensku :)

A uvědomuješ si, že na SK je trestné používat jakýkoliv antiradar? Tam se u nih mluví o antiradaru, né o pasivním příjmači, tak pozor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímalo by mně, jestli se to měření opravdu nesmazatelně zaznamenává, můžete někdo 100% potvrdit nebo vyvrátit?

Podívej se Tomáši. Je jasné, že jakýkoliv záznam lze vymazat, jenom že jde stále o PC a tam ať děláš coi děláš, tak pořád ti tam zůstanou určitá data, ze kterých lze vše vyčíst, určitě ti to potvrdí kluci, kteří pracují s PC, tam je snad jedinná možnost a to přehrání celého software, což si ten policista nemůže dovolit. Další otázka je a na tu mi kluci nechtějí odpovědět, zda mají vůbec přístupové práva k mazání záznamů (souborů), já si myslím že ne. další věcí je, že v passatech jsou záznamová zařízení, jež zaznamenávají celou dobu jejich služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo, no právě že jsem se s nima zkoušel dohodnout nějak a to mi právě říkal, že by riskoval vyhazov, že to je na záznamu a nelze smazat. Tak mně tak zajímá, jestli jen nekecal. Ale zase byl dost rozumnej, tak si myslím, že asi nekecal.

To mně sere, že to není jako v DE. Sice tam je dost omezení na dálnicích, ale stále je tam kopec km neomezených, a to je úplně jiný cestování. A určitě nenají větší nehodovost, takže to o povolené rychlosti není.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kde máš ty nové úseky u nás? pár kilometrů Plzeň-Norimberg, pár HK-Pha a pár na severu do DE, tak co se cheš s nimi rovnat? Ta D1 s názvem dálnice už dávno dálnicí není, spíše stojnicí. Jo jezdím tam také, netvrdím že to dodržuju, ale s dálnicí to opravdu moc společného nemá. Když si jel do Budapešti, to je jiné svezeníčko, že? Tak že o našich dálnicích bych raději pomlčel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo: na tom Slovensku mě to zachránilo ještě předtím než ten zákon přijali protože ten četnik mi čuměl do auta a pustil mě dál.

S tou hradeckou dálnici si dovolím tvrdit že to je nejlepší usek v Čechách co se týče dálnice.Je tam minimum bouráček(díky Bohu) a to taky o něčem svědčí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...