Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Podívej se Tomáši. Je jasné, že jakýkoliv záznam lze vymazat, jenom že jde stále o PC a tam ať děláš coi děláš, tak pořád ti tam zůstanou určitá data, ze kterých lze vše vyčíst, určitě ti to potvrdí kluci, kteří pracují s PC, tam je snad jedinná možnost a to přehrání celého software, což si ten policista nemůže dovolit. Další otázka je a na tu mi kluci nechtějí odpovědět, zda mají vůbec přístupové práva k mazání záznamů (souborů), já si myslím že ne. další věcí je, že v passatech jsou záznamová zařízení, jež zaznamenávají celou dobu jejich služby.

Palo má 100% pravdu. V tom Pc to zůstane i po smazání. I ze zničeného HDD lze vytáhnout nepoškozená data. A policajti dnes nesmí bezgůvodně ani do evidence obyvatel,jelikož každý vstup musí být odůvodněn. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo: na tom Slovensku mě to zachránilo ještě předtím než ten zákon přijali protože ten četnik mi čuměl do auta a pustil mě dál.

S tou hradeckou dálnici si dovolím tvrdit že to je nejlepší usek v Čechách co se týče dálnice.Je tam minimum bouráček(díky Bohu) a to taky o něčem svědčí :palec2:

No jo, ale kolik to je kilometrů všech těch úseků dohromady??? To že jsou ty úseky víme, ale 100km do kupy to dá těžko(nepočítal jsem to, ale o moc se určitě nepletu). O to jde, že tady jsou kousky to jo, ale kolik jich je a jak dlouhé?

To Romariooo: na SK nemají četníky, ale policiu :p;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tady budu za pi.u, ale já v ČR s neomezenou rychlostí, byť jen na některých úsecích dálnic nesouhlasím ani náhodou,,,

OK 160km/h ano, více v ČR určitě ne a to jen na těch nových a lepších úsecích

pro Čechy je lepší nikde, protože pak toho budou zneužívat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím jak to myslíš Romčo ;)

Ono co si budeme povídat, jsme v čechách, tady povolíš 0,2 promile alkoholu v krvi a 90% bude jezdit s 1,1 promilí, když povolím 160km/h, tak určitě se bude jezdit okolo 180km/h. Prostě tady nejde jen tak něco povolit. mluvím z vlastní zkušenosti, také né vždy jezdím do 130km/h na dálnici a podobně. Jsem jeden z čechů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám upřesnění ohledně policejních motocyklů yamaha, tyto motorky jsou vybaveny stejným zařízením pro měření rychlosti jako Passaty, to znamená, že mohou měřit rychlost jen za jízdy

Pro Romana: vyhoď tu krabici z auta, je to na hovno, nenajde to ani náhodou, protože ty motorky nemají radar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasne, neni to moc, ale kdyz uz bych si to platil, tak bych si chtel aspon sestavit svoje cisla. Nebo aspon nejaky ten napis :kuk:

pokud budeš chtít svůj nápis či číselnou sestavu, tak za to budeš platit okolo 10-15tis. alespoň tak o tom uvažují pánové, co to připravují, jsem tak zaslechl od vrabců co u nás seděli na střeše ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...