Přejít na obsah

prestal fungovat dalkovy central, stropni svitilna a el.okna


komaros

Doporučené příspěvky

Zravim vsechny na foru. Mam uz delsi dobu problem s komfortnimi prvky v aute. od doby kdy sem menil zarovku ve stropni svitilne mi nefunguje dalkovy central, ona stresni svitilna a el. okna. Uz sem zkousel vse mozne, reset gateway, pripojit a odpojit stresni svitilnu a porad to nejde. Tady na foru sem se docetl, ze to muze delat pojista se zelenym celem, ktera se nachazi kousek pod komfortni jednotkou, viz obrazek:

post-19916-1212153435_thumb.jpg

Nemam tu ted merak abych ji promeril, byl sem tedy v obchode s elektrosucastkami a tam tuhle vubec nemaji. Nevite kde by se dala sehnat?

Pote sem take vyndal komfortni jednotku a chtel bych zkusit ji vymenit za jinou. A chci se zeptat jestli tam musim dat tu samou komfortku z auta, ktery melo uplne stejnou vybavu, nebo na ty vybave nezalezi? mam tuhle komfortku:

post-19916-1212153630_thumb.jpg

Vsem mockrat dik za nejake tipy

Editováno: , autor: komaros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno :) Dal sem na rady Vás zde na foru a jeste jednou prosel pojistky, tentokrat s prozvaneckou a opravdu to bylo pojistkou. Ta 10Amperova v predposledni rade tech malych. Kdyz jsem po prve provadel jen vizualni kontrolu tech pojistek, tak jsem si toho nevsiml, bylo to jen malinko prerusene.

Editováno: , autor: komaros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj. Mám podobný dotaz a proto zkusím trochu oživit toto téma. Od včerejška, po výměně AKU, mi taktéž nefungují tyto věci, nicméně s malými odchylkami. Mám centrál na dálku od META system, ten přestal na dálku fungovat úplně. Centrál na klíček funguje nadále, nicméně přestala blikat červená kontrolka u dveřního čudlíku a stropní svítilna přestala fungovat ve smyslu samorozsvícení při vypnutí a vytažení klíčku ze spínačky. Jinak při otevření dveří funguje. STahování oken taky funguje. Pojistky jsem ještě neprocházel, půjdu se hned jak to bude možné podívat, ale tady se dočítám, že by to přestalo fungovat úplně, kdežto mě část věci funguje. D9ky za případnou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ahoj. Mám podobný dotaz a proto zkusím trochu oživit toto téma. Od včerejška, po výměně AKU, mi taktéž nefungují tyto věci, nicméně s malými odchylkami. Mám centrál na dálku od META system, ten přestal na dálku fungovat úplně. Centrál na klíček funguje nadále, nicméně přestala blikat červená kontrolka u dveřního čudlíku a stropní svítilna přestala fungovat ve smyslu samorozsvícení při vypnutí a vytažení klíčku ze spínačky. Jinak při otevření dveří funguje. STahování oken taky funguje. Pojistky jsem ještě neprocházel, půjdu se hned jak to bude možné podívat, ale tady se dočítám, že by to přestalo fungovat úplně, kdežto mě část věci funguje. D9ky za případnou odpověď

Ahoj, mám stejný problém.Donedávna mi to fachčelo ale jakmile jsem vyměnil origo rádio za jiné tak to začlo blbnůt,pojistky sem kouknul enem vizuálně,zítra nato mrknu s měřákem...Díky za jakůkoli radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rádio sem vytáhnul a dělalo to, jop a spojil jsem žluťocha a červenáče,hmmm a to je problém?Já chcu aby po vyndání klíčku rádio hrálo ale asik jak vidím to bude problém,nebo se to dá nějak obejít?Díky...mmnt idu se podívat na ty dva kablíky (žlutý a červený) rozpojím je a hodím semka info....Dík

Tak jsem z5,rádio jsem odpojil, centrál na DO stále nefachá,ale pokrok se stal,začala totiš fungovat kontrolka na dveřích....nějaké další nápady?Díky moc...

Editováno: , autor: olisoft
citovanie bezprostredne predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to rolbař:

Stropní fungovala i předtím (tedy při odemknutí kličem se rozsvítila a při zamknutí zhasla) a pípák fčil začal fachčet při světlech a otevřetí dveři no a při zamknutí klíčkem aj ta ledka začala blikat...ale DO stále ne-ee....nemáš tel.nebo icq pro rychlejší komunikaci?Dík.

Tak sem dneska nato přišel,už mi to fachči ;o))....rozpojil sem červený od žlutého z rádia a napojil samostatně, poté sem musel nahrát znovu plovoucí kody ovladačů do systému.....ti mameluši v servisu si nevěděli rady a jak laborovali tak mi asik smázli DO ze systému.Pokad by někdo chtěl návod jak smazat či nahrát DO do systému bez softu VAG tak mohu poslat jednoduchý manuálek ;o)

Editováno: , autor: Dag-Li
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...