Přejít na obsah

1.8 TURBO AGU-ZVYSENIE SPOTREBY


sltuning

Doporučené příspěvky

ZDRAVIM...NEVIEM,ALE VSIMOL SOM SI, ZE POSLEDNE CCA 4 DNI MI AUTO AKOSI VIAC ZERIE...PREDTIM SOM MIMO MESTO ROBIL PRI NORMALNEJ JAZDE V POHODE ZA 7-7,5 LITROV,TERAZ TAK 8,5 PRI ROVNAKOM STYLE JAZDY..INAC AUTO IDE NORMALNE,STARTUJE DOBRE,OBCAS SA MI PRI TEPLOTACH OKOLO 5 STUPNOU STALO,ZE V NIZKYCH OTACKACH ZACUKALO,ALE CO SOM TU O TOM PRECITAL,JE TO TYPICKE PRE TENTO MOTOR...TERAZ BEZI NORMALNE,VAG NEUKAZAL NIC...SKUSIL SOM ODPOJIT VAHU VZDUCHU,TAK AUTU KLESLI OTACKY...KED SOM JU DAL SPAT,ZDOCHLO..ZNOVA SOM NASTARTOVAL A BEZI NORMALNE..KDE MAM ZACAT S HLADANIM VADY?NIECO ASI V PORIADKU NEBUDE,ALE CO????DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDRAVIM...NEVIEM,ALE VSIMOL SOM SI, ZE POSLEDNE CCA 4 DNI MI AUTO AKOSI VIAC ZERIE...PREDTIM SOM MIMO MESTO ROBIL PRI NORMALNEJ JAZDE V POHODE ZA 7-7,5 LITROV,TERAZ TAK 8,5 PRI ROVNAKOM STYLE JAZDY..INAC AUTO IDE NORMALNE,STARTUJE DOBRE,OBCAS SA MI PRI TEPLOTACH OKOLO 5 STUPNOU STALO,ZE V NIZKYCH OTACKACH ZACUKALO,ALE CO SOM TU O TOM PRECITAL,JE TO TYPICKE PRE TENTO MOTOR...TERAZ BEZI NORMALNE,VAG NEUKAZAL NIC...SKUSIL SOM ODPOJIT VAHU VZDUCHU,TAK AUTU KLESLI OTACKY...KED SOM JU DAL SPAT,ZDOCHLO..ZNOVA SOM NASTARTOVAL A BEZI NORMALNE..KDE MAM ZACAT S HLADANIM VADY?NIECO ASI V PORIADKU NEBUDE,ALE CO????DAKUJEM

zacal bych u vahy vzduchu. jestli mas Vag tak ji za jizdy naloguj .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem na AGU 1.8 jezdil po meste kolem 9.5-10.5 litru/100km. Po vymene gufer na ventilech a rozvodech mi to uz nejakou dobu zere 12l/100km po meste.

Clovek co me to delal rikal , ze v zime to zere vic, ale ted vlete to sice nezere 12 , ale tak 11.5 coz je porad o hodne vic nez predtim.

Na VAGu zadna chyba, hadice jsou tesny, vaha se zda byt po nalogovani pri jizde ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...