Přejít na obsah

Z HISTORIE KLUBU


amogh

Doporučené příspěvky

ještě jedna na sedumnáctkách..

kus klubu na cestě na sraz..

pan amogh..

jedna mimoňská..

combicommando na konci světa :palec2:

jedna z milovic..

No jo, Mostecká uhelná, krása pohledět ;). A jaktože Martina sedí u Karlovýho auta?!?! :kuk: To by sis měl doma udělat pořádek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kláca:Teda to jsi fakt jel ve velkým, docela si mi zamlouvají ty přední masky,co máte i teď na oktávkách, to je od koho?

tak tenhle dotaz uz tu opravdu dlouho nebyl :kol-60:

jenom napovim ze to je snad uplne prvni maska co se na oktu i fabku delala az pak byl nakej milotec :)

Editováno: , autor: P2M
Už sem se nemohl dívat na ty starožitný :-) a :-/ smajlíky :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Mostecká uhelná, krása pohledět ;) . A jaktože Martina sedí u Karlovýho auta?!?! :kuk: To by sis měl doma udělat pořádek lol

Sokolovská uhelná pane !!!! na mém autě vždy bylo "K" tj kraj karlovarský :-) most je sto kiláků víc na sever

to je normální peto, všechny ženy se vždycky hrnuli k mojemu vozu :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam na dalekým severu mi to už splývá, to je skoro Petrohrad už lol

To jo, tvé vozy byly vždy magnetem na ženy :) (občas i muže lol )

ty jelito:) ze žižkova, okamžitě se podívej do mapy kde je sokolov a karlovy vary a nechci slyšet slovo sever!!! :-) jsem na to za ta leta v praze decanko alergickej kdyz prazak rekne ze je sokolov na severu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jelito:) ze žižkova, okamžitě se podívej do mapy kde je sokolov a karlovy vary a nechci slyšet slovo sever!!! :-) jsem na to za ta leta v praze decanko alergickej kdyz prazak rekne ze je sokolov na severu :-))

Nedovoluj si, nebo si tě tam na tom jihu v čakovicích podám lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych neřekl, ti co zbyli, tu budou už asi furt, bo se do F tak vysypali, že už by to rozumně neprodali, druhá věc je, jak moc sem chodí (Fidelek např. moc ne) a jak o nich víš. Pak jsou i tací co léta dostávali na frak a tak si tu FRS prostě museli jednou pořídit i přesto, že Fabuli už měli ( Kožak třeba lol) ;)

Ale třeba hodně lidí prostě přelezlo z F na jiný škodovky (Amogh, FruFru, PTiCA, kláca, koudy, Jirkaas atd.) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...