Přejít na obsah

Z HISTORIE KLUBU


amogh

Doporučené příspěvky

klucí mám na Vás dotaz, chápu že jste nějakým způsobem začít museli, ale zajímal by mě ted zpětně váš názor, nenafackovali byjste si občas? když sem viděl bobíkuv super smile and Nike, tak to mě dostalo, ale celkově je to dost zajímavý

no tak, směr má člověk pořád tak nějak stejnej, je to o penezích a času to udělat a touha odlišit se je veliká, takže prostě člověk někdy provede neco co pak zjistí že to neni zrovna ono

a vydržet než našetříš na na pořádný kola, pořádnej podvozek a jezdit s vysokou kozou taky moc nejde, tak koupíš aspoň zatim pérka, pak se ti nezdá nárazník a na ten drahej taky neni hned, tak koupíš" aspoň neco" prozatim a takle to jde, pak holt to nekomu stačí a nedotáhne to do konce a má paskvil, a domrdává to píčovinama z pump, a někdo to vydrží a povede se mu postavit pěknej kousek ;)

pak jsou ještě tipové co nemaj vkus a zazobaný fotříky rvou na auto co se dá, hlavně že maj tjunink, myslej že sou bozi aspoň to pak rozstřelej a je od nich klid :p:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak bobík a martinoslav to sou kucio bez vkusu a stylu, tak se to prostě snažej nějak dohánet, ale stim člověk nic nenadělá :Dlollol:smich:

a pak sou jestě ty co maj sedany, ale to už jak všichni víme neni ani auto, takže neni co řešit lol:smich::p:skoda:

Ty woe tys je uvedl do reality :kol-98: :kol-98: :kol-98: :kol-98: :kol-98: :kol-98: :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí já to nemyslel zle....prostě jen je vidět obrovskej pokrok vpřed...s Klácou naprosto souhlasim a pro mě je důležitý že na auto sem si musel vydělat sám, a veškeré změny a tak jsou v mé režii a jako student prostě těch peněz není moc, o to víc mě pak těší, když se mi povede dát nějaký prachy stranou a koupim si nějakou drobnustku do auta, ted naposled to byly moje první alu kola a prostě mám z toho radost...takže ja sem zhruba ted na tom levelu na kterým jste byli zhruba před 3-4lety, ale jelikož těch peněz opravdu není na zbyt, tak to jde všechno moc pomalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...