Přejít na obsah

Z HISTORIE KLUBU


amogh

Doporučené příspěvky

Je až zvláštní, co člověk prožije za srandu s takovou masovkou jako je Fabka, takový výpravy a srazy atd bych čekal spíše od nějakýho klubu minoritních libovek, než od klubu nejprodávanějšího auta v zemi. :)

Taky mi bylo trochu divně, když šla FRS pryč... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je až zvláštní, co člověk prožije za srandu s takovou masovkou jako je Fabka, takový výpravy a srazy atd bych čekal spíše od nějakýho klubu minoritních libovek, než od klubu nejprodávanějšího auta v zemi. :)

Taky mi bylo trochu divně, když šla FRS pryč... :)

no ja kdyz videl fabku odjizdet :-( ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaa, nostalgie ;) Ted uz jsme vsichni o par let starsi a nekteri z nas si dokonce vozi prdel v jinem nez skodovackem aute, vid Peto ;) V podstate by takovi lide meli mit zakaz vstupu na forum :smich::D;)

Je fakt, ze bez fabie bych hodne z vas asi nikdy nepoznal a to by byla skoda!

V podstatě by lidi jako jsi ty neměli vůbec dělat adminy atd... lol;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amogh: Kecaaaaaaaaas, ted uz si na ni ani nevzpomenes :smich:;)lol

*JOKE*

Ja mam tu svoji stale na ocich, hec ;)

On myslel tu moji ale, víš? lol:p

Já bych znova do Fabule nešel, neřikám, že nebyla spokojenost, ale dneska je hafo jiných aut, co jsou zajímavý za dost podobný penízky. Tenkrát ale byla FRS se svojí výbavou za danou cenu bezkonkurenční, být to ale o pár měsíců dýl, asi bysme volili jinak. :)

Stejně je to o ničem, sem rád za vás jako za kámoše, ty hromady "šrotu" ;) co nás daly dokupy, jsou vedlejší :)

EDIT: Ještě mimochodem, když si vezmu, že tu byli 2x kluci z Anglie, tak si řikám, jestli vůbec jiný klubíky tohle měli, myslím, že ne, co? Prostě je to tu "jiný", ale v tom pozitivním slova smyslu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak anglány jsem nevidel ani jednou :-(

no taky se mi pro fabku rozhodovalo lip pred lety kdy byly ceny konkurence jeste jinde

ted kdybych mel jit za kazdou cenu do novyho auta tak nevim nevim :-(

uz ale peto zamackni slszu a prijed konecne ukazat tu tvoji novou pelchovku na UZP :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...