Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

jedno foto z dnešního dne....:-)

Sice mám rád smysl pro humor, miluju recesi, ale tady ten bumerang není tak vtipnej. Ale pořád lepší, nežkdyž jsem dnes zahlédl Mazdu RX8 a na zadním kufru měl připevněnu tu imitaci křídla z hliníku, která vypadá jako sušák na prádlo nebo jako anténa na příjem signálu z marsu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mám rád smysl pro humor, miluju recesi, ale tady ten bumerang není tak vtipnej. Ale pořád lepší, nežkdyž jsem dnes zahlédl Mazdu RX8 a na zadním kufru měl připevněnu tu imitaci křídla z hliníku, která vypadá jako sušák na prádlo nebo jako anténa na příjem signálu z marsu

jinak by se mi to auto i líbilo, ale ten bumerang to prostě zazdil a je z toho paskvil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty znas tak dobre Ostravu ;)

Dobře já neznám vůbec nic, ale ve škole mně naučili číst :p (celkem by to bylo divné, kdyby na rámečcích na SPZ bylo napsáno Ostrava a bylo to foceno jinde, no a na první fotce ještě v pozadí stojí auto/starší VITO/ s Ostravskou SPZtkou)

No a jinak Kurvinou znám lépe, tedy hlavně házenkářskou halu a lázně Dakrov, něco jsem se tam proti Vám nachytal zápasů a dokonce mám odtud i kamarády(nevím zda znáš nějaké starší házenkáře). ;)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...