Přejít na obsah

vycentrování kapoty


LancerEVOX

Doporučené příspěvky

Potřeboval by jsem vystředit kapotu, protože už od uchycení jde vidět, že je nahnaná trochu na jednu stranu a pak směrem ke světlům se mezera mezi blatníkem a kapotou zmenšuje a na druhé zvětšuje :aggressive: díky tomu mám i problémy se zavíráním a taky maska je necpaná k jednomu světlu a u druhého zůstáví velká mezera :help:

Mužete mi pomoct, jak to co nejlíp vystředit.... :rolleyes: předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval by jsem vystředit kapotu, protože už od uchycení jde vidět, že je nahnaná trochu na jednu stranu a pak směrem ke světlům se mezera mezi blatníkem a kapotou zmenšuje a na druhé zvětšuje :aggressive: díky tomu mám i problémy se zavíráním a taky maska je necpaná k jednomu světlu a u druhého zůstáví velká mezera :help:

Mužete mi pomoct, jak to co nejlíp vystředit.... :rolleyes: předem děkuji

Povol zamok prednej kapoty a posun ho do tej strany kde mas siroku sparu. Este sa to da doladit na uchyte prednej kapoty(oko) ktore zapada do zamku. :) :) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...