Přejít na obsah

Co je to za kablik?


BEDUIN

Doporučené příspěvky

Ked som montoval hagusy a rozobral tapec, tak na stlpiku A pri spolujazdcovi som nasiel divny kablik. Je to cierny kablik a poslednych cca 10cm je priesvitna izolacia a je ukonceny nejakou nalisovanou koncovkou. Pripada mi to ako nejake čidlo na meranie teploty, ale predsa v pal.PC mam iba meranie teploty vonku. Vnutorne tam neni. Vyzera to ako original povodna montaz, nič dorabane. Nevie niekto co to moze byt za čidlo? :help:

Je to O1-Combi r.99. TDI

post-9889-1213548144_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějaká anténa

typl bych telefon

Vaša :palec2: BINGOOO

Ako si napisal, anténa k telefonu, tak som si spomenul, že pred časom, ked som mal vybrate radio, som tam za radiom našiel nezapojený 4-pin konektor a nejaky koax kablik s konektorom. Tak som sem daval aj ten obrazok a niekto napisal, že je to priprava k telefonu. Len vtedy som nevedel kam ten koax kablik ide a teraz som našiel druhy koniec. Už som odvtedy aj zabudol na tie kable za radiom, až ked si napisal ze antena na telefon, tak som vyhrabal aj tu fotku lol

post-9889-1213552095_thumb.jpg

Bude to asi ono že? Da sa ta antena nejako vyuzit? Alebo je iba na 2 veci - na telefon a na nic ? ;)

Ale ako tak rozmyslam, ten koax kablik čo bol za radiom sa mi zda, že bol hrubší. Ten v stlpiku ja tensi tak teraz fakt nevim :huh:

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze by antena co vede z komfortky - na DO centralu ;-)

DO centrálu jde po levym sloupku

Vaša :palec2: BINGOOO

Bude to asi ono že? Da sa ta antena nejako vyuzit? Alebo je iba na 2 veci - na telefon a na nic ? ;)

Ale ako tak rozmyslam, ten koax kablik čo bol za radiom sa mi zda, že bol hrubší. Ten v stlpiku ja tensi tak teraz fakt nevim :huh:

máš pravdu na teleon a na nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

taky mam antenu v aute navic a vede timto sloupkem, ale konec jsem nehledal - jinak i druha doma octa to ma tez u spolujezdce ve sloupku. Vsichni mame u autoradia jeste jednu antenu - presne stejnou co jde do autoradia, ale bohuzel na ni nic nejde a pak do tretice je tam antena s koncovkou pro mobil - typnu si pro nokii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Vaša :palec2: BINGOOO

Ako si napisal, anténa k telefonu, tak som si spomenul, že pred časom, ked som mal vybrate radio, som tam za radiom našiel nezapojený 4-pin konektor a nejaky koax kablik s konektorom. Tak som sem daval aj ten obrazok a niekto napisal, že je to priprava k telefonu. Len vtedy som nevedel kam ten koax kablik ide a teraz som našiel druhy koniec. Už som odvtedy aj zabudol na tie kable za radiom, až ked si napisal ze antena na telefon, tak som vyhrabal aj tu fotku lol

Bude to asi ono že? Da sa ta antena nejako vyuzit? Alebo je iba na 2 veci - na telefon a na nic ? ;)

Ale ako tak rozmyslam, ten koax kablik čo bol za radiom sa mi zda, že bol hrubší. Ten v stlpiku ja tensi tak teraz fakt nevim :huh:

hosi nechci vam do toho kecat,ale ten kablik ve sloupku je antena od komfortni jednotky,antena z orig pripravy na telefon vede az do anteny ve strese.

Editováno: , autor: olisoft
necituj s obrazkami
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...