Přejít na obsah

Přehrávání video souborů z PC na televizi


TomasB

Doporučené příspěvky

tuší někdo, proč mi nejdou přehrávat video soubory na televizi(plazmě), ačkoliv jinak se vše na televizi normálně zobrazuje? Jen při přehrávání videosouborů vidím totéž co na monitoru, ale okénko s videem se na telce zobrazí jen černě. Na PC video normálně jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo skus u NVidie se to jmenuje tuším klonovat a to ti vytvoří na TV shodnou prac plochu jakou máš na PC. Pak normoš pustíš na PC film a na TV uvidíš totéž (mi to tak fungovalo)

Nebo napiš typ grafiky a jak to propojuješ a skusím po tom mrknout ;) (můžu ověřit s ATI a VGA kabelem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jste mně dostali stou grafickou kartou, bo nevím, že se to vůbec dá nastavovat.

Mi se všecko zobrazuje stejně jako na PC, jen přehrávač videa(jedno jaký) vidím jen jako černo.

propojený tom mám v TV skart a v PC takovej kulatej konektor s kolíkama a pak banánek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, já to chtěl proto, abych si mohl přehrát ve větším videa, který nemá smysl vypalovat na CD či DVD. Tak díky, asi na to seru, když jsou s tím takové problémy. Když jsem viděl jak jdou na tu plasmu krásně pouštět fotky v metrové velikosti, tak to byla bomba a myslel jsem, že to tak bude i s videem. Jinak třeba PC hry se zobrazují normálně i na plasmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomasi no fotky a hry na to vypadaj skvěle tzo jo.. ale kolik máš rozlišení fotky? 6 mega? super - paráda nádhera obrázek se změnšuje = zdá se ostřejší. PC hra - není problém hrát ve full HD s patřičnou grafikou..

Jenže video? Jsi rád za 720x576 v lepší případě nějaký to HDMI, ale k tomu zase neodpovídá kvalitativně připojení přes scart.

Já to řeším tak DVD RW a CR RW pálení neveme víc jak 3min, šup s tím pak přímo do DVD playeru a je to :palec2:

Nechci ti toto řešení vnucovat, ale není pohodlnější a lepší (možná i kvalitnější co se filmů týče).

Ještě můžu poradit pokud máš tu možnost DVI-HDMI kabel a zvuk vést separátně, to je na filmy potom čůčo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomasi no fotky a hry na to vypadaj skvěle tzo jo.. ale kolik máš rozlišení fotky? 6 mega? super - paráda nádhera obrázek se změnšuje = zdá se ostřejší. PC hra - není problém hrát ve full HD s patřičnou grafikou..

Jenže video? Jsi rád za 720x576 v lepší případě nějaký to HDMI, ale k tomu zase neodpovídá kvalitativně připojení přes scart.

Já to řeším tak DVD RW a CR RW pálení neveme víc jak 3min, šup s tím pak přímo do DVD playeru a je to :palec2:

Nechci ti toto řešení vnucovat, ale není pohodlnější a lepší (možná i kvalitnější co se filmů týče).

Ještě můžu poradit pokud máš tu možnost DVI-HDMI kabel a zvuk vést separátně, to je na filmy potom čůčo..

já měl na mysli spíše takový ty různý videa co mi chodí poštou nebo z netu. Žádný filmy. A kdeže se to nastavuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

musis mit povolene zobrazovani videa i na sekundarnim zdroji, neni na tom nic tezkeho i kdyz ATI to ma resene dost nestastne, je treba si chvilku hrat s nastavovanim obrazovek v plocha pravym klik vlastnosti-nastaveni-upresnit-obrazovky , popripade prekryvani videa, pokud by to nepomohlo zkus jine programy pro prehravani videa, nekdy to chvilku fakt trva nez vse dobre nastavis ,,btw ma plasma primy DVI konektor ? nebo to jedes pres (jak napsat anglicky činče ? :-) ) pres činčily je to naprd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, díky, už to chvíli tak nějak provozuju, jen to přepínání je takové kostrbaté a některé věci na tom stejně nejdou spustit. Konkrétně prezentace v PP prostě jede jen na monitoru PC, i když nastavím plasmu jako hlavní.

Jinak už jsem konečně odstranil ty kablíky před stěnou a už mi nikde žádnej kabel nevisí :)

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...