Přejít na obsah

fotečky


dadacek

Doporučené příspěvky

tak ta první holčina s tou Fábií je prostě nádherná :palec2:

Díky :):kol-17: ale dopředu dodávám, že je zadaná, a lehce náročná lol ale jako kamoška je krutá :smich: je to sestra mýho best kamoša..

Možná bych je sladil nějak víc k sobě, ale to nebylo cílem.. vyfotil jsem to jenom tak "na bok" páč už jsme měli 300 fotek z jiné lokality lol;)

Romčo: když ony sou skažené až moc moc moc :prc::smich:

JIme: když já právě zase nikdy moc na krajinky nebyl :feve: jenom takové náhodičky, co jsem hodil na ukázku v Brně.. a ty "ranní" opary a mlhy :) těch se pár povedlo, ale cíleně to nehledám. Západy slunce by byly pěkný, ale jako to si hází barvy jaký chceš, ne jaký vidíš, proto jsem se "dal" spíše na tu portrétní foto. Taky mi 70-300 zahálí na stolečku.. ale mám ju od Tamronu, Nikor se mi zdál moc drahej.. sice je tižší, ale to na dlouhý sklo myslím není cílem :D mít stabilizaci, nezlobím se, ale zase bych si přidal jednu nulu za cenovku :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...