Přejít na obsah

nový celolak


Ragnar

Doporučené příspěvky

Koupil jsem si "nové" auto, ale mé současné octavie se nechci zbavit, proto zůstane v rodině a bude s ní jezdit má nastávající manželka. Jí se ale nelíbí barva, a je třeba přiznat že po lakování po 2 drobných nehodkách (lakovány levé přední dveře + práh a pravé zadní dveře) je to poznat a tak uvažuji o celolaku. Může mi někdo z vás dát tip na nějakou slušnou lakovnu? Hlavně mi jde o to, aby se s nima dalo dohodnout, auto si odstrojim a tim bych chtěl ušetřit. Mám teď dost času, protože mě zaměstnavatel nařídil dovolenou, kterou musim vyčerpat předtím než budu v září končit a tak bych se tim odstrojením aspon zabavil. Díky za tipy. A máte někdo zkušenosti s cenou? Sice nouzí netrpím, ale ve škodovce mi hodili cenu okolo 55 tis a to bych nerad. Praha a okolí 100 km, ale není podmínkou, na podvalu to hodim kamkoli. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je jasný že když budeš chtít měňavku tak ta cena bude jinde Jak jsem psal mrkni se na fotky s z Vysokého Mýta je tam passat a bmw cabrio a obě stříkal tenhle člověk

Dovod editacie: citovanie predchadzajuceho prispevku

Editováno: , autor: olisoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...