Přejít na obsah

Orig. RS kola Spider 17"


Rafek88

Doporučené příspěvky

Ty kola se mi taky nelíbí. Jedině Spidery nebo Speedline jsou super. Prostě co je original, to většinou vychází taky jako ta nejlepší varianta. Nepochybuju o tom, že na těch kombinacích pracujou designéři, kteří tomu rozumí rozhodně víc než my, když dělají vylepšení RSek... Jsem proti SKORO všemu tuzingu, ty auta to jenom kazí :(

A souhlasím s luke.bean, spíš každej blbec dělá ze svýho slabýho dízláka RS a pak machruje :-D

pořiď si opravdové RS a nemel hlouposti o kolech:-)

Kluci,tady jsme v Octavia clubu a vylepšujeme si tu svá auta k obrazu svému a pomáháme si. Jestli je podle tebe každej,kdo má slabé Tdi blbec protože má RS look a spidery,tak přijeď na sraz a vysvětli to všem co nemají origo RS. Je to skoro celý klub. Snad jsme všichni ma stejné lodi-ne? Simply Clever.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi,to jsou zase debaty jednou.. lol lol

Rafek88: Luke.bean Ti to napsal dobre...Kazdemu se libi neco jineho..Nekdo ma rad tohle a nekdo tamto..Rozhodnuti je opravdu jen a jen na tobe..Halda lidi ti tu rekne,at koupis 17" spidery,ze nic lepsiho neni a druha halda rekne opak..Ja osobne bych spidery taky nechtel jen kvuli tomu,ze je ma kde kdo..jinak designem jsou to kola opravdu hezky..

A k debatam o RS naraznicich..Taky nemam rad RS narazniky nebo spis RS look tam,kde nepatri,resp u lidi,co si mysli,ze kdyz ho tam maji,ze je to hned RS,ale vzdy me potesi,kdyz si nekdo s TDI 66kw mysli,jak mi da,ze mam taky jen naraznik a pak mu pekne fouknu.. lol lol

Druha stranka je,ze hezci naraznik na OI asi opravdu neni..

Dastax: Zas to musis brat tak,ze ne kazdy ma prachy na to,aby koupil a mel ORS.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ritchie a Martyp: Bral jsem to jako protiútok proti tomu máňovi, kterej tady machruje, že Spidery má každej blbec...

to jsem rozhodně jako někdo, kdo má orig RS neunesl a prostě jsem tamto musel na jeho adresu napsat, když on to "jen" vzhledově tuní...

jestli jsem to přehnal, tak se omlouvám (ale ne jemu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ritchie a Martyp: Bral jsem to jako protiútok proti tomu máňovi, kterej tady machruje, že Spidery má každej blbec...

to jsem rozhodně jako někdo, kdo má orig RS neunesl a prostě jsem tamto musel na jeho adresu napsat, když on to "jen" vzhledově tuní...

jestli jsem to přehnal, tak se omlouvám (ale ne jemu)

Jo hele v pohode..Me osobne se omlouvat nemusis.. ;)

Jinak je pravda,ze na neorig RS ma Spidery kde kdo...Ze jsou na spouste RS je logicky,kdyz je to serie.. :Dlol Kdyby byly v 18" sam bych o nich uvazoval...Kola jsou to povedeny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvažuju o zakoupení těchto kol KOSEI 7*16

Videl jsem na stribrny OI a dobry..Ale kdyz uz,tak 17" aspon.Sam uvidis,ze jestli koupis 16" budou ti za par tydnu maly.. ;)

Druha otazka je,jestli je sezenes..KOSEI SPA nabizi jen Brynda v MZB- komunikace,jak s debilem a ochota nic moc a pak na alukola.com,co vim..tam zalezi,jestli je budou mit skladem..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jsem na stribrny OI a dobry..Ale kdyz uz,tak 17" aspon.Sam uvidis,ze jestli koupis 16" budou ti za par tydnu maly.. ;)

Druha otazka je,jestli je sezenes..KOSEI SPA nabizi jen Brynda v MZB- komunikace,jak s debilem a ochota nic moc a pak na alukola.com,co vim..tam zalezi,jestli je budou mit skladem..

Caues kdyz se tady resi ty kola tak se na neco zeptam jaky nejvetsi kola a s jakym nejmensim ET se daji dostat do O1 blatniku bez uprav? naladuju tam treba 8x18 et 32 s pneu 215x35x18 aniz by mi to nekde drhlo diky za rady z vlastni zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caues..Ano, rafky 8x18" ET 32 by mely byt bez problemu,pokud auto nebudes snizovat.A pokud jo,staci udajne pouze vyhnout "vybrat" plastove nadkoli vzadu. Co vim,tak je tam mel clen s nickem mikl,tak mu kdyztak napis SZ..A na 8x18" bych dal penu min 215/40 a ne 215/35..To uz by byl moc celkem masakr...S 215/40 by to nemelo drhnout stopro!

Takze finalni odpoved zni..Ano,kola tam v pohode jdou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...