Přejít na obsah

Převod auta z otce na syna


century

Doporučené příspěvky

Presne tak,jak pisou ostatni..Musis udelat evidencku a pak auto prehlasit na sebe,pokude je to nutne...

Co se tyce plny moci,tak staci,kdyz napises neco ve stylu ze soucany majitel,uvedei inicialy poveruje tu a tu osobu k prepisu vozidla,typu bla bla bla+VIN a ke vsem ukonum ktere s tim jsou spjate..Pak to jen podepisete a je to. Zadna overena byt nemusi.Na nekterem DI si ji zalozi a na nekterem ji ani nechteji.

Dlelal jsem to takhle nescetnekrat a vzdy to bylo v pohode.. ;)

Jinak ja taky jezdil skoro 5 let s autem psanym na tatu a nic..Jen jednou se me ptali,jestli takhle "vypadajici" auto je myho taty..Nemel sem na Fabce zapsany 16" v TP..Rekl sem,ze ma rad pekny auta a bylo.. lol

Kdyz mas vsechny doklady,je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

chtel jsem se zeptat,kdyz si koupim vozidlo, byvaly majitel ho odhlasi a ja bych ho mel prihlasit. Mam na to nejaky omezeny cas? Jedna se o motorku a pocasi me brzdi v jizde na evidencku. Povinne rucni uz mam. dik za odpoved.

P.S>:k tomu prehlaseni na otce. Taky jsem jezdil rok s otcovym autem a v poho. Jen se me vzdy zeptali jestli auto je otce. Prikyvl jsem a jel dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pisou ostatni, nikdy sem neridil auto psany na me :)

a nikdy nikdo nic nerek, mas doklady vod auta?mas tak vse OK a jed si kam chces :) a to sem boural uz i sluzebak i auto nasich a nic, normalka...

podle me zbytecne davat do technicaku dalsiho majitele a este platit nejakej sracka ekologickej poplatek treba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak ale nikdo ani nikdy neresil jiny auta a to me chytli se vsim moznym uz :) kdyz je tam napsanej zamestnavatel tak taky v pohode, ani ten doklad o zpusobilosti s cervenym pruhem videt nechteli nic...a kdyz mam auto cikoli tak taky nic :) hlavne ze sem mel techicak a zelenou kartu a nazdar ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...