Přejít na obsah

MASKA OD MILOTEC


Cooco69

Doporučené příspěvky

Nemáte niekto prosím na O2 masku od Milotecu? Ja som ju dal ale niekde urobili "soudruzy z NDR" chybu. Lebo mechanizmus ktorý zaisťuje kapotu, a ktorý sa vystrčí z originálnej masky, nemá kam vybehnúť u masky od Milotecu. Zatial to mám urobené na lanko. Je to naozaj nechutné riešenie, preto by som ocenil nejaký zlepšovák.

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Striekali a montovali mi ju v servise. Keď som si ju objednával, dával som kontakt na predajcu Milotec do škodovky, oni to objednali, nastriekali a namontovali a o to mi zdvihli cenu na aute.

Takže ja som si u predajcu preberal auto s maskou Milotec a originálnou maskou v kufri. Návod som ani nevidel. ;)

post-20084-1216928551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdar lidi

 

badam badam na netu a nenachazim, proto se obracim na vas. Mel jsem koktu rv 2005 s maskou http://www.milotec-doplnky.cz/milotec-doplnky/eshop/5-1-Milotec-Skoda-Octavia-II/99-2-Predni-partie/5/458-Milotec-maska-s-cernou-mrizkou-Skoda-Octavia-II vse pasovalo bez problemu.

 

Po urcitem karambolu pujdu do OII Scout a rv 05/09, ale nevim zda maska bude pasovat ci ne. Milotec maska je psana 01/05 - 11/08 tak nevim zda je to skutecne tak omezene ci neni.

 

Najde se nekdo kdo to ma v oku ci vyzkouseno? diky moc  :kol-47: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...