Přejít na obsah

elektropotíže


Raceman

Doporučené příspěvky

zdravím přátelé

potřeboval bych menší rady či pomoc s odstraněním několika závad

1. při zamykání nehoukne siréna alarmu a ani nebliknou směrovky ale při odemykání ano ... ve vagu je vše nastaveno aby to blikalo i houkalo v obou případech

2. při vypnutí zapalování se vypne rádio, zhasnou i parkovačky ... vypadá to jako by se vypínalo napájení všech spotřebičů kromě přístrojovky a vnitřního osvětlení

3. ani po vložení nových baterií nesvítí kontrolka na obou dálkových ovladačích ... dvoutlačítkový klíče 433 MHz

jedná se o O1 combi rv 10/99 1,9 TDi 66 kW 4x4

komfortka 799 AH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1 - co je v přispůsobení kanál 10 ?

bliká SAFE LED po zamčení ?

ad 2 - není tam nějaky relé denního svícení ?

ad 3 - tyto DO nejsou nijak kvalitní - viděl jsem jich moc co nefungovali - párkrát pomohlo projet horkovzduchem

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dioda bliká a dení svícení tam není ... kanál 10 si nepamatuju ale mrknu na něj co tam bude

ty ovladače zřejmě řešit nebudu jelikož dám osvědčenej Magicar

zřejmě zítra budu z auta vyndavat původní rádio MS 501 i s měničem CD a HF tak uvidím co na mě vykoukne pod volantem

a ještě jsem si vzpoměl že o proti původní oktávce mi na týhle jdou stěrače o dost pomaleji ... cca na 2. stupeň jdou stejně jako na původní na 1. stupeň

Editováno: , autor: Raceman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže odtaženo do servisu a po připojení startboxu to asi po 10s točení naskočilo ale v naftě jdou bublinky tak to údajně někde přisává vzduch takže motorový potíže vyřešeny

teď už jen záhada signalizace zamykání auta a pak taky spínačka a to že po vypnutí zapalování dojde okamžitě k zamknutí řízení a rozpojení S-kontaktu ... k tomu by mělo přeci dojít až po vytažení klíčku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...