Přejít na obsah

7.sraz SKODAHOME.cz


PTiCA

Doporučené příspěvky

No co dodat, srazík fajnovej a páteční komorní atmosféra (kterou si někteří nepamatují, jiní to celé prospali, problili...) slibovali prima zážitky. já zcela výjimečně nepatřím ani do jedné cílové skupiny. Již cesta na sraz mě trochu děsila. Spotřeba 12 litrů, jistě uznáte není nic moc. V pátek byla večer skakra zima, ale zahřívali jsme se jak jsme uměli a zobáky nám narostly. Nějaká ta pivka a kořky proběhly v hospodě a pak v kufru (baru) nejmenované OII combi, jejíž majitel si pamatuje velký kulový :smich:

Sobota ráno byla opět pod mlhou vodníka Kebule a jistě někde v poli (kam se Vorlajz bál vjet scoutem) byl Rákosníček. počásko se k polednímu umoudřilo a pumlíč se na nás koukal a ohřál vzduch.

Děkujeme Liborovi (dědkovi Olinovi) za uspořádání a pěknou památku na sraz. Díky :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že jsme ten kufr měli úžasně osvětlenej těma ledkama, že jsme našli všechno potřebný.

Dakie do toho doroste, ale aspoň jeho doprovod držel krok, když už hlavní zástupce za EDT pro páteční večer totálně zklamal :)

Jinak taky děkuju Olinoj za hezkej srazek a za to že jsem mohl získat svůj první (a asi i poslední) pohárek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem jen dnesk na skok a "rychlej" obídek od "příjemný" obsluhy, ale i tak fajn, dokonce i zadarmo jsem do kempu mohl s Fordem vjet lol a i pohár jsem málem měl (to byste ale k tomu vjezdu už asi nerozdejchali :D ), potkal se se starýma známýma, poznal Dakieho a slečnu, viděl Pentadiuse bílou Fabuli (Mareček dle Dakieho ješte hajinkal lol) atd atd, fajn odpoledne, odjeli jsme s Miu před osmičkou, tvrdé jádro zdárně podlévalo večer a dorazil opět i Libor (PTiCA), mimi ještě prej počká jestli do pondělka nebude lepší počásko :)

Takže dík všem, rád jsem vás zas viděl (resp. vaše káry v některých případech :D ) a doufám, že u Bobiků proběhl morčecí porod v pořádku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem jen dnesk na skok a "rychlej" obídek od "příjemný" obsluhy, ale i tak fajn, dokonce i zadarmo jsem do kempu mohl s Fordem vjet lol a i pohár jsem málem měl (to byste ale k tomu vjezdu už asi nerozdejchali :D ), potkal se se starýma známýma, poznal Dakieho a slečnu, viděl Pentadiuse bílou Fabuli (Mareček dle Dakieho ješte hajinkal lol) atd atd, fajn odpoledne, odjeli jsme s Miu před osmičkou, tvrdé jádro zdárně podlévalo večer a dorazil opět i Libor (PTiCA), mimi ještě prej počká jestli do pondělka nebude lepší počásko :)

Takže dík všem, rád jsem vás zas viděl (resp. vaše káry v některých případech :D ) a doufám, že u Bobiků proběhl morčecí porod v pořádku :D

Ani jsi se nerozloučil grázle :aggressive:lol člověk si odskočí pro tekutý chléb a ty zmizíš.....

Jinak jste přišly o dost.........s kolegou Klácou jsme za to trochu vzaly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výbornej srázek, bohužel z pátka si nic nepamatuju :D ani nevím po čem sem se tak zbořil lol a 12 hodin sem nespal, sice nevím v kolik sem zalehl, ale co sem slyšel, tak až někde v 11 a v 8:46 mě vytáhli z postýlky :D až na tu zimu pohoda! díky Olinovi za pohárek, kartička bohužel opět nebyla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...