Přejít na obsah

Adresa podle SPZ


plynař

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jak a kde na netu najdu adresu majitele podle SPZ-tky?,potřebuji po něm servisni knížku a zapomněl jsem si opsat adresu z TP. :help:

ty koupíš auto a nevíš od koho ? si ho vyhrál v kartách nebo co ?

ty nemáš kupní smlouvu ? ty jsi nebyl kupovat auto u něj, že nevíš kde ho hledat ? nemáš na něj telefon ? neznáš jeho jméno ?

pokud znáš jméno můžeš ho najít v tel. seznamu. pokud znáš číslo, zavolej mu. pokud víš kde bydlí, zejet za nim. pokud si to kupoval přez bazar, žádej o pomoc tam. jinak si klekni na kolena na dopravce popřípadě oběhej pojištovny. ale myslím si, že tu máme zákon o ochraně osobních údajů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle jsem chtěl napsat...nevíš jméno, nevíš číslo, nevíš adresu a to máš jeho auto. Takže seš buď úplně :blbec: nebo tady jde o něco jiného :feve:

Já jsem to auto koupil přez výkupčího ze Škoda servisu a ve smlouvě je jméno toho výkupčího a on mi to asi těžko prozradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...