Přejít na obsah

O jej ta KIA CeeD


cosby

Doporučené příspěvky

Máme doma 2x vůz Kia....Sportage 2005, najeto 45tis.km...2,0benzin....naprosto bezproblémový autíčko, ikdyž na můj vkus je fakt extrémně líný, to turbo tomu chybí, ale mamina je s tím spokojená. tatík má Sorento 2007, najeto 18tis.km...2,5TDI...živý auto, i ta spotřeba je relativně good (9,9l/100km), jedinej problém co s tím byl je, že teklo difero, vyměněno v záruce. ......tak nevim co ty Ceedy tak blbnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale řeknu ti,že tak rychle se rez neobjevovala ani u starých Dacií ;)

A ty se divíš?

Je to tak rok a půl zpátky, byl u nás ve firmě chlápek z SK zastupující firmu s ND na svářecí roboty.

Při nastavení tématu okolo kvality KIE v Žilině se jen pousmál, že se nejspíše za chvíli na Ceedu projeví koroze, neb to bouchaj jak Baťa cvičky s černého plechu (pro neznalé bez pozinkování).

Pak jsem se podíval na pár fotek co mám z rozběhu Kie v Žilině a opravdu auta nevypadají že by měla pozink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@indet: Plechy samozřejmě pozinkované jsou ;) Spíše než na fotky koukni na video

Rez se objevil pouze na jednom místě celkem u 10 aut, takže zas tak masové, jak to tady popisujete, to rozhodně není a jak psal MichalF na prorezivění karoserie je záruka a to 10 let :)

P.S.: Pro představu tady je rez co se objevila na mém autě http://www.imageposter.com/uploads/get/259518

Editováno: , autor: snike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím... kámoš má Ceeda SW a z venku se mi to líbí... ale uvnitř to není můj styl... přístrojovka, tvrdé plasty na dveřích a ty oranžový budíky... no to není moje gusto! ale člověk si zvykne... pod kapotou má 1.6 96 kW benzín a to je krutě líný!!! jeli sme ve 4... a na trojku zrychlovalo jak koňskej povoz.. nevím no... musel bych to řídit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výkonově jsou na tom v podstatě stejně ;) V časopise Auto Diesel, měřili výkon na brzdě u Passata 1,9 TDI a naměřili mu 90kW a asi 300 Nm. Zajímavý je, že chtěli měřit i Fábii 1,9 TDI a nepodařilo se jim to. Ve světě motorů zase měřili výkon u třech Cee´dů 1,6 CRDi a tam naměřili u všech aut kolem 94 kW a 270 Nm http://www.imageposter.com/uploads/get/182483

Editováno: , autor: snike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@indet: Plechy samozřejmě pozinkované jsou ;) Spíše než na fotky koukni na video

Rez se objevil pouze na jednom místě celkem u 10 aut, takže zas tak masové, jak to tady popisujete, to rozhodně není a jak psal MichalF na prorezivění karoserie je záruka a to 10 let :)

P.S.: Pro představu tady je rez co se objevila na mém autě http://www.imageposter.com/uploads/get/259518

Já mám fotky ze zkušební výroby a v té době ještě používaly nepozinkované plechy. Chlapi z údržby byli taky naštvaní že to mastí s takového bláta.

Nevím je docela možné že dnes je to minulosti a používají pozinkovaný plech jak všude jinde, ale u pozinku odloupneš kus barvy a auto stejně pořád nerezivý.

Prosím tě co je to na obrázku? Horní okraj dveří?

V každém případě tam těm pitomcům jak v ohybu, tak na hraně chybí sealer, který zamezí průniku vody.

Jinak si myslím že jak auto tak továrna působí velice moderně, toto video z továrny mám v o trochu lepší kvalitě jak z Youtube již tak rok a půl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediné čo na ceede znesiem je ten dizajn - ten celkom ujde. Ale inak ee. Hoši čo tu porovnávate octu s nejakým kórejcom? Sakra ľudia v škodovkách máme poctivé vw motory a materiály a to naši kórejský bratia mať nikdy nebudú lol. VW group 4ever :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím... kámoš má Ceeda SW a z venku se mi to líbí... ale uvnitř to není můj styl... přístrojovka, tvrdé plasty na dveřích a ty oranžový budíky... no to není moje gusto! ale člověk si zvykne... pod kapotou má 1.6 96 kW benzín a to je krutě líný!!! jeli sme ve 4... a na trojku zrychlovalo jak koňskej povoz.. nevím no... musel bych to řídit!

dvojče Hyundai i30 má interiér o dost lepší a podsvícení modrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@indet: Jo je to horní hrana dveří, na fotce v červeném kroužku ;)

gxPlE6S.jpg

@vorlajz: Nevím jaké tvrdé plasty na dveřích jsi viděl ty, ale plasty co jsou na fotce černé, jsou měkčené.

@JaKr: Právě tím modrým podsvícením to u i30 nevyřešili nejlépe. V noci je to efektní a příjemné, ale když na středový panel svítí sluníčko, tak není nic vidět, vyzkoušej a uvidíš .............. vlastně neuvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám fotky ze zkušební výroby a v té době ještě používaly nepozinkované plechy. Chlapi z údržby byli taky naštvaní že to mastí s takového bláta.

Nevím je docela možné že dnes je to minulosti a používají pozinkovaný plech jak všude jinde, ale u pozinku odloupneš kus barvy a auto stejně pořád nerezivý.

Prosím tě co je to na obrázku? Horní okraj dveří?

V každém případě tam těm pitomcům jak v ohybu, tak na hraně chybí sealer, který zamezí průniku vody.

Jinak si myslím že jak auto tak továrna působí velice moderně, toto video z továrny mám v o trochu lepší kvalitě jak z Youtube již tak rok a půl

nikoho se nazastávám, ale viz nahoře tučně...

a horní hrany dveří takhle má spousta japonců (nap H Civic 7 a 8G)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...