Přejít na obsah

Největší možné rychlosti


Matěj2

Doporučené příspěvky

No poklud je rec o Oktavce, tak tu mam na bezne jezdeni, s LPG, nic nezere, jede pekne, uz nekolik let bez problemu. Na hrani a zavodeni jsem si poridil hracku - Porsche 944, a to udela tech zminovanych 255 bez problemu a i celkem rychle :-)

Jakou máš tu 944?

máma má 944S rok 88 s originální lepší jednotkou na 220PS a to je na dálnici krása, když tomu dál plnej, něco jako tady

a

kdyžtak mi napiš PM a pokecáme o ní, jsem fanda 944 ;)

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalik: není to tenhle mazlík? :)

Takove stejne ale cervene :-)

Jakou máš tu 944?

máma má 944S rok 88 s originální lepší jednotkou na 220PS a to je na dálnici krása, když tomu dál plnej, něco jako tady

a

kdyžtak mi napiš PM a pokecáme o ní, jsem fanda 944 ;)

Ja mam 944 normalni, 170 PS, ale diky rozlozeni hmotnosti 52:48 a vcelku male vaze je to raketa :-) pokecat muzeme, radeji pres mail, napis na porsche944@email.cz

ja jen asi kolem 190km/h tacho. 1.6i

Jinak Porsche 944 nadherne auto. Jsem na takove starsi kary. Jen by me zajimala spotreba.

Spotrebu nejak neresim, 924 co jsem mel driv umela jezdit po meste do 10 litru, tohle tipuju po meste kolem 14 litru (pri svizne jizde). Na sporeni mam oktavku na lpg, co v ni usetrim to v 944 projedu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sjem se nějak upsal :feve:

Si myslím, protže já s Lízou, když jsem to tlačil na plno, tak jsem byl někde okolo 16 litrů v průměru, ale to bylo jen jednou, už to Líze nikdy neudělám. U vás to vidím tak na dobrých 18 - 24 litrů, ale fakt nevím, ty starší káry a motory byly dosti spolehlivé, ale i žíznivé, tak že si neodvažuji nějak blíže říci, kolik to asi bere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím, protže já s Lízou, když jsem to tlačil na plno, tak jsem byl někde okolo 16 litrů v průměru, ale to bylo jen jednou, už to Líze nikdy neudělám. U vás to vidím tak na dobrých 18 - 24 litrů, ale fakt nevím, ty starší káry a motory byly dosti spolehlivé, ale i žíznivé, tak že si neodvažuji nějak blíže říci, kolik to asi bere

ono to není zas tak hrozné, je to už stříkačka, proti karburátoru je to pohoda.

Pročpak si to Líze udělal? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...