Přejít na obsah

prepojenie VW Beta a CD changer


Doporučené příspěvky

ale ja myslím cd changer, ktorý je zabudovaný priamo pod autoradiom

Aha. Tak to jsem ted asi pred tydnem zapojoval svarovi ve VW Bore, a montaz asi na 1 min. Vytahnes ulozny kastlik a do radia (on mel taky Betu) strcis ten modry konektor zasunes zpet a vse hned funguje.

Jen me ted zarazi, jak pise "esař", ze se musi privest zvlast kablik na podsvetleni tlacitek!? Vzadu na changeru je jeste jeden konektor myslim ze ma 2 vyvody, ale co do nej a odkud napojit to nevim. Zapojoval jsem mu to ve dne tak jsem si ani nevsimnul, jestli ty tlacitka 1-6 a Load, Eject svitily. Svitilo jen to, v ktere pozici je CD zasunuto.

Tak pokud jsem neco opomel, budu rad za nejakou radu jak to dopojit - odkud to napeti tam privest, jaky konektor budu potrebovat a kde jej sezenu (nejlepe fotku nebo nejaky nakres). Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě ten dvoupólovej konektor zezadu je na to podsvícení tlačítek a taky se po zapnutí světel trochu potemní ty ledky obsazení pozic CD aby to v noci neoslňovalo. Já sem koupil novej dvoupolovej konektor,protikus stávajícího se mě nepodařilo sehnat a zapojil paralelně z autorádia z pinu podsvícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevis presne ktery PIN v konektoru do radia je na to podsviceni? Ale na podsviceni staci jen jeden dratek nebo se - (minus) musi privadet taky samostane? Jak to tedy je presne at mu to dam dohromady a sviti mu to? Diky

Anebo je jeden kontakt v konektoru na to podsvetleni tech ledek a druhy je na podsvetleni tlacitek. Potom teda staci jeden drat od PINu podsviceni a jen ho pripojit do obou kontaktu toho 2 poloveho konektoru?

Editováno: , autor: olisoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky.

Jo normalne to funguje a opravdu jsem s tim mel praci asi na 1 min. a svara odjel. Uz to ma zapojene cca tyden, ale ze by mu tlacitka nesvitily si nestezoval - ale taky jeste mozna nejel ve tme (auto v stoji garazi a pouzivaji ho na nakupy ale moc toho nenajezdi). Tak mu budu muset zavolat at prijede a dat to dohromady.

No a jeste - kde prijde kostra a kde + podsvetleni? Je to nejak barevne videt na dratcich u toho konektoru v CD menici nebo pro lepsi orientaci napr. smerem k vrchni strane CD menice je + a vice dole kostra .......?? nebo obracene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este jeden problémik: v octavii som mal neorigo radio, to som vytiahol a zapojil VW beta autoraio. pri prvom zapojeni som zadal kod, radio v pohode hralo, ale ked som vytiahol kluc tak radio zhaslo - to chapem, ale pri opätovnom zapnuti kluca radio zase pyta kod. ako to teda zapojit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este jeden problémik: v octavii som mal neorigo radio, to som vytiahol a zapojil VW beta autoraio. pri prvom zapojeni som zadal kod, radio v pohode hralo, ale ked som vytiahol kluc tak radio zhaslo - to chapem, ale pri opätovnom zapnuti kluca radio zase pyta kod. ako to teda zapojit?

Zkus zkontrolovat jestli mas zapojene trvale napeti 12 V na pin 5 pro pamet (safe).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...