Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

Jojo, krize a přibržděná výroba. A ještě chvilku bude.

Jinak pokud mi nevyjde jeden supík tak už jsem mluvil i s Mifim a uvidíme jak si to oba rozmyslíme :) Mimochodem, po telefonu je to sympaťák.

A co se týče názoru, že radši plnou nálož, tak souhlasím. Taky bych raději co nejvyšší výbavu.

Jo a na tu 2007 se teď jedu mrknout :) Ale i kdybych 20 sklepal, tak na ni nemám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Hampejz:Mluvil jsem s bratrankem, tak ohledne zapojeni autoradia zadny problem a je schopen zajistit v praze ten zamek radici paky s montazi cenu mi jeste rekne.Nasi domluvenou cenu respektuji a byl bych schopen ti vuz odvezt do prahy coz by se mi hodilo protoze bych byl bez auta a v praze mam druhe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MIFI: ty seš rychlík :) s Tím dovozením to je vtipné :) Ale budu samozřejmě rád. Takže teď je to na mě. Ozvu se jak budu něco vědět. Ještě jednou díky za ochotu

vim ze je to trochu vtipne ale byl bych bez auta tak se mi nechce vlakem do prahy pro auto kdyz bych se mohl jeste svezt supem :smich: a cena toho zamku radici paky s montazi je 8000Kč bratranek rekl ze by mozna mohl udelat i nejakou slevicku.

Editováno: , autor: mifii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zase tady někomu "vykradu" topic. :)

2.5 TDI, 114 kW, 2003, 169k km, max. výbava (model Elegance). Původní majitel je servisman a odborník, tj. se snad o vše dobře staral. Pravidelný servis na Jarově a servisní knížka. Auto bylo v autorizovaném servise na prohlídce a vše OK (až na drobnosti), ale připadá mi, že kontrolovali spíš "kraviny" jako světla, houkačku nebo stěrače. U motoru kontrolovali řemen a stav oleje, u brzd těsnost, poškození a obložení.

Cena je 210k,- Kč.

Díky všem za pomoc při rozhodování. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jdu do toho na 99%, už se vyřizují jen drobnosti a příští týden by měl být "doma". Snad se mi to za půl roku nerozpadne. :)

Zase tady někomu "vykradu" topic. :)

2.5 TDI, 114 kW, 2003, 169k km, max. výbava (model Elegance). Původní majitel je servisman a odborník, tj. se snad o vše dobře staral. Pravidelný servis na Jarově a servisní knížka. Auto bylo v autorizovaném servise na prohlídce a vše OK (až na drobnosti), ale připadá mi, že kontrolovali spíš "kraviny" jako světla, houkačku nebo stěrače. U motoru kontrolovali řemen a stav oleje, u brzd těsnost, poškození a obložení.

Cena je 210k,- Kč.

Díky všem za pomoc při rozhodování. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj uvažuji o koupi superba je mi 21 z Frýdku-Místku a poctivě jsem na něj šetřil - nechi se nikde zadlužit či splácet nesmyslné pujčky s uroky. Čtu tady ty vaše příspěvky asi jsem snad všude byl a tak mě celkem odrazujete těma problémy s autem a hlavně ty pálky za ty opravy, nebo jaké jsou take nejčastější poruchy? Samozřejmě chápu že každé auto má svoje problémy. Jsem myslel že už je to luxsusní kára a že s tím nejsou skoro žádné problémy. Každého koho jsem se ptal mi to auto doporučoval. Je to taky samozřejmě auto mého srdce. Ale po přečtení tech hromady příspěvků tak trochu váhám. Třeba se asi pletu pro to se ptám vás zkušených co mi na to řeknete. A když teda jaký mi fakt doporučíte motor pokud by šlo o mě tak ten nejsilnější :-D ale největší ne vždy je nejlepši... fakt nevím. V tomto ohledu jsem ještě fakt zelenáč tak se rád něco přiučím... Poradíte, kdokoliv...zelenáčovi(který se chce fakt utvrdit že na 100 je to super kára)?? :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co bych ti asi poradil:musíš se rozhodnout sám,jestli to auto opravdu chceš,každé auto se musí opravovat a jsi zde napsal,je to luxusní kára a tak nemůžeš počítat stím,že budou náhradní díly za pusu,to je snad jasné.Co se týče problémů,když káždý ze sta lidí napíše jeden problém,hned jich tu je sto.Já osobně jsem s autem spokojený a s cenami oprav taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...