Přejít na obsah

WRC křídlo


Cardic1

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj mam taky křidlo WRC na autě zatim jsem ještě na technické s ním nebyl, ale pokud máš od něj atest tak neměl být problém. Jinak křídlo mám jenom lepené, po dálnici jsem s ním jel už hodněkrát přes 200 km/h a drží neuletělo ani se nikde neodlepilo, pokud koupíš dobré lepidlo tak si myslím že je to zbytečné vrtat. a ještě jedna věc s křídlem WRC není moc dobrý výhled dozadu, ale dá se na to zvyknout normálně. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja sem si zasel do origoautosklo, tam mi prodali asi za 200Kč tubu lepidla pro tenhle ucel, nepamatuju si jak se to jmenuje, ale je to takova cerna hmota, ktera po vytvrdnuti mirne pruzi a drzi to fest. Kridla z lamina bejvaj dokonale okopirovany vcetne homologace, takze to ze tam naka homologace je, neznamena za homologovany opravdu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na srouby se to urcite dat da a pri velikosti kridla by to bylo asi i lepsi. Presnej postup tu uz nekde byl pro RS kridlo. Do kridla navrtat diry a dat tam samorezky ktery maj misto hlavicky hrot. Prilozit na kufr a tim oznacit diry pro vrtani. Vyvrtat, osetrit, namazat plochy lepidlem a prisroubovat samorezkama. jak rikam, je tu nekde presnejsi postup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...