Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

tak tady něco. Teď ale vážně, víc už sem nedám, mohlo by jí to uškodit v kariéře, má fajn práci, která se jí moc líbí, ale když tam nastupovala, tak musela co nejvíce na netu po sobě uklidit, už tak jsem sem něco hodil, když jsem toto nevěděl. Občas vezme i nějakej kšeft v modelingu, ale moc to nepřehání. Setkání po těch letech bylo super a docela emoční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jí může fotka ve svetru a šále ublížit v kariéře? :-O

To Davon: Prosím Tě zamázni obličeje u mejmkoleginím, ať jim to neublíží ve studiu a v kariéře. Přece jen tam sou vidět i jména... :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

tahle snad ne, jinak bych to sem nedal, ale jak jsem psal, byla požádána o odstranění všeho co kde o ní na netu bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:doh :doh :doh jo tak takovou buchtu co zde pises bych chtel na cely zivot, aby se mi za to ze se ji par hodin nevenuju, bo jsem jel za auty a ona se mi ocucavala s kdejakym hejskem na srazu, tak tu bych prokop..

sorry ale jina reakce na tvuj text me nenapada...

cekas mozna tohle :palec2: , ale bohuzel... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekám nic jen jsem napsal co se mi stalo, že to bylo dobrý ;) Ber to tak. Já tohle fórum beru trochu jako deník. Prostě jsem píšu.

To zase zjednodušuješ to je prostě život. A život takový je. Kluk jí sere, nechová se k ní hezky zahýbá jí... a tak potká někoho jiného. :) Prostě jsme si rozuměli. Navíc to byla pusa na rozloučenou. kol5

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...