Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

a japak se vám líbí tato moje spolužačka a kamarádka? kol5

Leta jsme se neviděli, ale objevil jsem ji na netu :) Mám na ni pěkné vzpomínky ;) Pravda, zub času pracuje, ale takový je život. Nicméně stále kočka. Asi před měsícem jsem s ní povídal po telefonu, tak to bylo taky po těch mnoha letech fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a japak se vám líbí tato moje spolužačka a kamarádka? kol5

Leta jsme se neviděli, ale objevil jsem ji na netu :) Mám na ni pěkné vzpomínky ;) Pravda, zub času pracuje, ale takový je život. Nicméně stále kočka. Asi před měsícem jsem s ní povídal po telefonu, tak to bylo taky po těch mnoha letech fajn.

Porad moc hezka zenska v letech... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když kouknete na ty fotky z průmky, tak na té poslední ze čtvrťku stojí nademnou ;) Řekl bych, že nejvíce zkrásněla právě po matuře a asi tak necelý rok po matuře se taky datujou ty hezký vzpomínky. :) Na prumce s ní randil jeden už mrtvý spolužák, který založil a vlastnil firmu Havel, ostraváci budou asi znát. Zabil se při nehodě. Asi půl roku předtím jsme spolu kecali na menším srazu, tak říkal, že už si hledá nástupce a bude si jen užívat. Tak nějak k tomu nedošlo...

Irenka ale často jezí do Prahy, tak si s ní někdy musím smluvit kafe. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš kdysi na VŠ vošukal nějakou na klubu po zavíračce na kulečníkovým stole, samozřejmě nalitej. Druhej den odpoledne se na něj nalepila nějaká "obluda" a pochopil, že nebyla tak hezká jako když byl nalitej :smich::smich::smich: Se pak chudák klepal strachy, aby z toho ještě něco nebylo, protože samozřejmě ochrana 0.

Jestli se vám Irenka líbí, tak bych mohl třeba nějaké fotečky přidat. ;)

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...