Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

Ježiši...kolik ji je?12 let,ne? :prc:

Možná ještě míň... ;)

Proč ji maji všechny oholeny??? Taková čárečka neni k zahození!!!!!!!!

Přesně moje řeč... :palec2:

Romariooo, moje slova... Uplne vybrany me to vazne netahne! Ale jinak celkem slusne ruzova direcka :D

Správně, konečně někdo soudnej. Vezmeme to z vědecko-technického hlediska. Jiné nejmenované fórum k tomu říká:

Chlupy jsou od přírody vzduchový polštář proti opruzení-spocení. Záleží na dodržování potřebné osobní hygieny i vyholená může o to víc smrdět a ochlupená čistotná vonět (akorát nebude vypadat jako dítě).

Tak ono je to spíše naopak, chci říci ty které tam mají nějaké ty upravené cloupky se o sebe musejí starat daleko víc než ty co to šmahem oholí vše, tady se totiž musí upravovat tvar, a to skoro denně, znám dívky která si je i barví. O hygieně radši nemluvím už se mi stalo že jsem měl tu čest s takovou vyholenou skluzavkou v tříslech zapářená do ruda, na té skluzavce samý podebraný pupínek od holení opravdu chuťovka, zajímavé že u krásně upravených a vkusně zarostlých jsem se s tím ještě nesetkal.

Ať si každý dělá co chce ale já osobně na zcela vyholeném klínu opravdu nevidím nic estetického a navíc působí naprosto nevzrušivě, to snad může vzrušit opravdu jen pedofilního devianta, vše je třeba s mírou a se smyslem pro estetiku.

Jestli chce mít někdo sex s barbínou, tak je třeba holit.

Takže asi tak... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nelepsi je kdyz si to muzes upravit sam podle vlastniho prani <;o))

No tak to každopádně... ;)

Jináč ještě k tomu svýmu předchozímu příspěvku doplním, že zase nemám na mysli nějaký beranice vypraný v pervolu, měl jsem na mysli spíš ty proužky nebo malý srdíčka, prostě si raděj dole pohladím sexy plyšáčka než spocený rozškrabaný pupence... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...