Přejít na obsah

EGYPT


kyraso

Doporučené příspěvky

1980 Jižní Jemen -Sanná s přítelkyní /otec byl český vevyslanec / foto bych musel najít a naskenovat ;)

Neuvěřitelný svět na tu dobu,naprostá svoboda ve všem,kdybych si vykopal jámu uprostřed silnice,tak to bylo šumafuk....policajt je Šovíš figurka k pohledání :smich: pamatuji si,že krámek se zlatem vypadal jako vchod do chléva a za ním Aladinův poklad...... lol .....přes den nikdo nehnul zadkem,ale v noci to žilo :palec2: .....jo přes den katují /žvýkají jejich drogy/atd........ovšem je to skoro 30 let ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimte takze sem ti to prdnu a jak jsem ti uz psal-

Egypt-Hurghada 05-06 - Hilton Long Beach Hotel - docela luxus - byli jsme na lodi (jen pro nas a skoro na celej den) pak navsteva beduinu, dale 4kolky.... apod.

ty teoreticky veci se mrkni na netu a ted foto

post-1767-1232458474_thumb.jpg

post-1767-1232458479_thumb.jpg

post-1767-1232458486_thumb.jpg

post-1767-1232458498_thumb.jpg

post-1767-1232458508_thumb.jpg

post-1767-1232458514_thumb.jpg

post-1767-1232458527_thumb.jpg

post-1767-1232458541_thumb.jpg

post-1767-1232458571_thumb.jpg

post-1767-1232458579_thumb.jpg

post-1767-1232458588_thumb.jpg

post-1767-1232458593_thumb.jpg

post-1767-1232458599_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF: mrkni tady http://egypt.orbion.cz/hotely/albatros-palace/ podle dostupných informací by to měl být nejlepší hotel, ale taky jeden z těch dražších...

Ovidius: Díky za fotky... co onen Faraón?

ty voe onen faraon byl ani mi nemluv - hele ja to dost prokladal s whiskou (ze zkusenosti z predchozich dovolenejch z Afriky jsem vedel ze zaklad je tvrdej) lol a tak se me to porad vyhejbalo - jak sem rikal, bylo nas tam fakt parta 16 lidi a ty uz vsichni problemy meli a tak sem si myslel, ze to bude uz OK ale potom to prislo.... a to byl sekec - je fakt ze ja si tyhle problemy odbyl od vecera do rana a potom OK ale za to jsem to mel asi o 500% horsi ... lol lol sem nevedel zda do toho hajzlu cumet nebo na nem sedet.... po 10s se to stridalo lol ale kolem 6:00 to prestalo a rano uz OK... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovidius : tak to jsme byli ve stejném hotelu. Byl jsem tam celkem spokojený ..až na ty mravence ve vilce. Jinak dobrý.

Kyraso : Byl jsem v Egyptě už dvakrát. Jednou v Hurghadě a jednou v Sharm El Sheikhu. Letos jedem zas ( kvůli mladé) a jedem zas určitě do Sharmu. O hodně zajímavější moře, hlavně pro potápění ale celkové mi připadá Sharm o hodně modernější a pro turisty lepší místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Storm: mrknu na to...

Ovidius: no mně něco vykládej, celou dobu přemýšlím, jestli do toho vůbec jít při vlastnosti Crohnovy choroby..aby mě to nerozsekalo :( Jde o to, že Egypt je za "málo" peněz spoustu muziky....

Vitto: klidně to tam šoupni...

Sejis: Maledivská Republika je daleko hezčí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v prosinci 07 na vikend v Kahiře - hotel Grand Hyatt Cairo - luxus, noc za $400 vypovida o vsem...

Z pyramid jsem byl docela zklaman (trmacet se tam z Hurgady, tak umřu), egyptsky bazar (velikost asi 11 fotbalovych hřišť) jeden velkej bordel.

Hotel velmi dobry, ale jak vylezes ven, tak trága. U moře to je zajiste jiny...

post-6632-1232464979_thumb.jpg

post-6632-1232464989_thumb.jpg

post-6632-1232464993_thumb.jpg

post-6632-1232464998_thumb.jpg

post-6632-1232465002_thumb.jpg

post-6632-1232465005_thumb.jpg

Editováno: , autor: Petik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na doporučení ovidiuse...

;)

v létě se tam chystám, tak chci posbírat nějaké info....a vidět hlavně nějaké fotky...

Egypt je super, bol som tam už dvakrát, hlavne nechytiť faraóna :smich: delegát vravel že nejesť tie šaláty a zeleninu ktorá obsahuje veľa vody. Prvýkrát som bol na výlet pri pyramídach do Gízy, cesta trvá myslim 9 hodín, autobusy sa zoradia, urobia svoje konvoje, aby boli turisti "chránení" pred teroristami, čiže všetky idú v kope a teroristi majú väčšiu šancu zaútočiť, arabský delegát vravel že vláda to drží už len preto, aby polícia mala nejaké prijímy a nevyhodili väčšinu fízlov, lebo nerobia nič, iba sa vozia s tými konvojmi. Pri pyramídach bolo krásne, bol som aj dnu. Boli sme ja v múzeu v Káhire, paráda, inštitúcia na výrobu papyrusov. a druhýkrát toto leto, výlet do Údolia kráľov, hrobky, atd v Luxore, asi najteplejšie miesto v Egypte, cez 50C bolo to super :palec2: :palec2: :palec2: odporúčam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Egypt je hlavně levnej ale já jsem tam docela trpěl.Byli jsme tam dvakrát-v Hurghadě a v Sharmu a osobně kdybych nemusel počítat prachy tak tam už nejedu.Bombasticky jsou Kanáry-Gran Canaria a nebo Řecko.

V Egyptě jsme měli pětihvězdičkovej hotel ale měl jsem pokaždy sračku a horečku.Nekecám! A to jsem chlastal slivovici a nepil jejich vodu.

Na pláži když jsem viděl tu hygienu tak jsem se pak tomu vůbec nedivil...brčka na jedno použití oplachovali a dávali zpátky lidém-no prostě humáč.

Já vím...třeba to byla jen blbá náhoda ale podotýkám že to byli 5 hvězd a tam by se něco podobného nemělo stávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Egypte sem byl 2x a vzdycky spokojenost (hotely, plaze, zradlo), akorat s tou srackou to je problem byl sem v 4*+ a 5* a poprve sem myslel ze chcipnu, den sem prolezel a nic v sobe neudrzel (doma muzu i tresne a mliko a sem ok) , skoro sem ani nezvedl sklenicku, doporucuju ihned koupit mistni prasky, cesky sou na nic, slivovice dost pomohla (prepravovat v baglech, do letadla uz nemuze byt ani v oznacene lahvi, abyste nedopadli jako ja, ze sem vychlastal skoro celou placatici domaci slivovice jeste na letisti :) nechtel sem to vylejvat), druhy den uz ok, urcite doporucuju priplatit za all inclusive, to co se tam prochlastalo bych ani nezaplatil :) poprve to bylo v srpnu (sileny prvni den na letisti v 1:30 rano 31s ! ) dene clovek dal 10-15mistnich piv a hodne panaku vodky z dzusem a ani nebyl ozralej :) a urcite je lepsi kdyz ma hotel vlastni plaz.

Z vejletu stoji za to Kahyra, mesto samotny je mazc, 100tisocove ulice, sileny, co sem byl v muzeu papyrusu tak o 7dni dele tam vybouchl luxusni hotel hned pres ulici, asi ty jizdy v kolonach s terenima ozbrojenejma autama maji naky vyznam :) , pekny byl i vejlet do Luxoru, jinak obe cesty sileny to vydrzet v tom autobusu, ale stalo to za to, vejlet do pouste - 4kolky taky dobry.

V egypte je taky problem ze hotely nabiraji az 10% vice nez maji kapacitu, a byl sem svedkem nekolika CK ktery po prijezdu menili klientum hotely :(

Pekny stredisko je Makadi vzniklo tam dost hotelu u golfoveho hriste:

Muzu doporucit hotel Solymar club makadi:

PS: Jinak z dovolenych byla bezkonkurecni Sri Lanka od CK Marco Polo- tyden poznavacka, tyden pobyt, celkove pecka :palec2:

post-1286-1232495351_thumb.jpg

post-1286-1232495365_thumb.jpg

post-1286-1232495649_thumb.jpg

post-1286-1232495657_thumb.jpg

post-1286-1232495664_thumb.jpg

post-1286-1232495854_thumb.jpg

post-1286-1232495861_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...