Přejít na obsah

Nefunguje ABS


albukerki

Doporučené příspěvky

Potreboval by som poradiť, mám O1 r.v. 2OOO 81KW AHF, začala mi svietiť kontrolka ABS na palubnej doske. Z diagnostiky VAG som sa dozvedel, že mám problém zo snímačom otáčania kolesa v ľavo v predu, tak som ho vymenil a nič. ABS svieti ďalej a nefunguje, nevie niketo čo s tým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky se mi dnes stalo, sednu do auta, rozjedu se a svítí kontrolka abs i asr, tak zastavím, vypnu nastartuji a svítí jen abs tak jsem rozjel, dupnul na brzdy, abs zarachotil a kontrolka zhasla a pak už snad o.k., uvidím zítra. Stalo se to někomu? Vypadá to na čidlo nebo nějakou pojistku u baterie? Ani nevím, že tam nějaké pojistky k abs jsou :) . Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já to měl nedávno, chvíli to svítilo a chvíli ne. Pak to přestalo, ABS jde a třetí týden už je klidek. Ale v autodílně mě přesvědčují, že to zase začne a výměmě čidla se nevyhnu-uvidím a modlím se :)

Díval jsem se na "skoda-dily.cz", čidlo prvovýroba stojí 690 i s dph, tak to není zase taková pálka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Díval jsem se na "skoda-dily.cz", čidlo prvovýroba stojí 690 i s dph, tak to není zase taková pálka.

mal som ten istý problém . Nakoniec som s mechanikom zistil ,že mám vypálený a zaoxidovaný prepoj

v boxu na akumulátoru , ale zo spodu ( medená prepojka). VAG mi ukázal skrat na kostru - pred tým som prečistil každé čidlo na kolesách + konektory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...